Neler Yeni

🔥İndirim SteelSeries Aerox 3 Wireless 1199TL

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,216
İsim
Ekonomi Çok iyi

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
bu kalem pilli olanmıydı

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
sağolun hocam fiyatını neden hak etmediğini çok detaylı anlattınız nerdeyse satın alıyodum
Daha önce bu ürünle ilgili konularda neden beğenmediğimi bir çok kez açıkladım. 1200 liralık bir ürünü -ki ben 500 liraya almıştım- sırf indirim var diye araştırmadan alacaksanız hayırlı olsun.

Ekler

• ..jpg
    ..jpg
    1.7 MB · Hit: 154

darkweel99

80+ Bronze

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Daha önce bu ürünle ilgili konularda neden beğenmediğimi bir çok kez açıkladım. 1200 liralık bir ürünü -ki ben 500 liraya almıştım- sırf indirim var diye araştırmadan alacaksanız hayırlı olsun.
Hocam konuyu fark edip gelen adam sizin önceki konularda ne yazdığınızı bilmek zorunda değil. Neden sadece "fiyatını hak eden bir ürün değil" yazıp gidiyorsunuz. (Mouse satın alma gibi bir düşüncem yok)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olduğu için daha ucuz olması normal

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Ömer
Geçenlerde Asus ROG Keris EVA 999 liradan satıldı. Bu SS Aerox 3'ün hakkı olan fiyat değil. Ben olsam Glorious Model Wireless kovalardım bunun yerine.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,593
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Hocam konuyu fark edip gelen adam sizin önceki konularda ne yazdığınızı bilmek zorunda değil. Neden sadece "fiyatını hak eden bir ürün değil" yazıp gidiyorsunuz. (Mouse satın alma gibi bir düşüncem yok)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olduğu için daha ucuz olması normal
Arkadaş haklı fiyatı neden hak etmez herşeye o zaman bu ederş değil 1 sene önce şu kadardı diyelim şu an ben alıcaktım neden almamalıyım bu ürünü

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
Tabii ki bilmek zorunda değil ki zaten böyle bir şey mümkün de değil. Almadan önce araştırılması gereken bir ürün. Ayrıca sebebi sorulursa seve seve açıklama yaparım.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
871
İsim
Ömer Murat KARACA
Geçenlerde Asus ROG Keris EVA 999 liradan satıldı. Bu SS Aerox 3'ün hakkı olan fiyat değil. Ben olsam Glorious Model Wireless kovalardım bunun yerine.
Rog Keris de beş para etmez bir ürün. EVA olmayan düz wireless versiyonunu geçen sene indirimden 600'e aldım. İmleçte takılmalar, yazılımın görmemesi gibi saçmalıklardan ibaret ürün. Sensörü bi tuhaftı. Ayrıca üstünde ufak bir leke var diye tırnağımda alayım dedim ve ürün çizildi 😀 malzemesi de Asus'a yakışır bir ürün değildi yani. Cooler Master MM731'den sırf Rog set tamamlansın diye Keris'e geçmiştim 1 ay dayanabildim geri MM731'e döndüm.

Top Bottom