Neler Yeni

steelseries aerox 9 almalımıyım

AYB_mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Ayabakam
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Bilgisayar ekipmanları, Araba
Bütçe
3000
merhaba mmorpg mouse ı olan aerox 9 almak istiyorum her özelliğine bayıldım ama dongle ı type c ve benim anakartımda type c girişi yok o yüzden arafta kaldım yardımcı olursanız sevinirim

Armi3067

80+ Bronze
Hocam son zamanlarda insanlar marka adı altında satılan ürünler yerine bu fiyatlara krallar gibi dolu özelliklere sahip mouse alıyor tabii kişisel tercih ve görünüşe önem verip vermemeniz ile alakalı fakat bu fiyata daha iyi donanımsal özelliklere sahip fareler mevcut.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,002
İsim
Bilal Tepe
Nerdeyse yarı fiyatına aynısı hatta daha iyisi bile alınır marka ismine para vermek ne bilim

AYB_mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Ayabakam
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam son zamanlarda insanlar marka adı altında satılan ürünler yerine bu fiyatlara krallar gibi dolu özelliklere sahip mouse alıyor tabii kişisel tercih ve görünüşe önem verip vermemeniz ile alakalı fakat bu fiyata daha iyi donanımsal özelliklere sahip fareler mevcut.
hocam öncelikle iyi akşamlar şimdi bir şey anlatıcam ama derdini seveyim diyebilirsin anlayış gösterirsen çok sevinirim
ben monster pusat v8 kullanıyorum 3 yıldır ve hayatımda 1 haftadan fazla kullandığım tek mouse onada bakarsan yanında 12 ye kadar tuşlar var ben artık yanında tuş olmayan mouse kullanamıyorum bağımlılık gibi çok denedim ama olmuyor o yüzden ya aerox 9 ya da razer naga pro gibi bir şey alıcam o yüzden soruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerdeyse yarı fiyatına aynısı hatta daha iyisi bile alınır marka ismine para vermek ne bilim
merhaba yeni mesaj attım okursan ve ona göre tavsiye yaparsan çok sevinirim

Armi3067

80+ Bronze
Anladım hocam dediğim gibi bu kullanıcıya bağlı sonuç olarak ta hiç birimiz espor klasmanında oyun oynamıyoruz donanımsal iyi diye alışkanlıklardan ve kullanım rahatlığından vazgeçecek değiliz. O zaman alabilirsiniz ve razer yerine SS öneririm.

AYB_mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert Ayabakam
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam dediğim gibi bu kullanıcıya bağlı sonuç olarak ta hiç birimiz espor klasmanında oyun oynamıyoruz donanımsal iyi diye alışkanlıklardan ve kullanım rahatlığından vazgeçecek değiliz. O zaman alabilirsiniz ve razer yerine SS öneririm.
beni anladığınız için çok teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

Armi3067

80+ Bronze
Top Bottom