Neler Yeni

Steelseries apex m500 cherry mx red switch 2.el alınır mı yada başka önerileriniz varsa bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Savaş AKIN
Steelseries apex m500 cherry mx red switch 2.el alınır mı yada başka önerileriniz varsa bekliyorum
Herkese iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda Necati Sağır
Google'da gördüğüm kadarıyla sıfır ürünü satılmıyor. Kendim XPG Infarex K20 kullanıyorum. Zamanında 206 TL'ye satın almıştım. Ve bütçen nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda Necati Sağır
200-300₺ arasında
Şuanda İtopya'da 3.yıl indirimleri sürmekte ve Razer'ın şöyle bir klavyesi var fakat mekanik değil.
Yine İtopya'da HyperX fakat mekanik değil.
GameBooster RGB Mekanik Klavye

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Savaş AKIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuanda İtopya'da 3.yıl indirimleri sürmekte ve Razer'ın şöyle bir klavyesi var fakat mekanik değil.
Yine İtopya'da HyperX fakat mekanik değil.
GameBooster RGB Mekanik Klavye
Mekanik klavye lazım bana 2. el temiz kullanılmış bulunursa alınabilir mi yoksa çok mu eski sizin düşünceleriniz nedir merak ettim sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda Necati Sağır
Mekanik klavye lazım bana 2. el temiz kullanılmış bulunursa alınabilir mi yoksa çok mu eski sizin düşünceleriniz nedir merak ettim sadece
Eğer dediğiniz gibi temiz kullanılmış bulabilirseniz ve içinize sinerse tabii ki alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda Necati Sağır
2.El piyasasıyla çok ilgili değilim. Kendim sıfır ürün almandan yanayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Savaş AKIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.El piyasasıyla çok ilgili değilim. Kendim sıfır ürün almandan yanayım.
Dediğiniz gibi ben de sıfır ürün almaktan yanayım fakat steelseries logitech corsair gibi markaların mekanik klavyelerin fiyatları çok yüksek gidip de gamepower yada rampage klavye mi alayım ne yapalım nakit bu kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda Necati Sağır
Top Bottom