Neler Yeni

Steelseries arctis 1 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
latif
Arkadaşlar selam, 0 ayarında steelseries arctis 1 buldum 500 tl, performans ve fiyat olarak alınır mı, sürücüleri iyi midir bilgisi olan biri yazabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
Arkadaşlar selam, 0 ayarında steelseries arctis 1 buldum 500 TL, performans ve fiyat olarak alınır mı, sürücüleri iyi midir bilgisi olan biri yazabilir mi
Selamlar,biraz araştırma yaptım ve sıfır fiyatını hak etmediği söyleniyor genellikle.Ben de dün gaming gecesinden aldım.Gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla mikrofonu güzel iletim sağlıyor,müzik dinlerken kalitesini çok beğenmemişler ama oyunlarda yeterli bulmuşlar ürünü.Ayrıca bir diğer artısı da pedleri kumaş ve geniş,deriye nazaran terleme yapmıyormuş.Hafta içi elime ulaşırsa daha detaylı bilgilendiririm seni.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
latif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar,biraz araştırma yaptım ve sıfır fiyatını hak etmediği söyleniyor genellikle.Ben de dün gaming gecesinden aldım.Gözlemlediğim ve araştırdığım kadarıyla mikrofonu güzel iletim sağlıyor,müzik dinlerken kalitesini çok beğenmemişler ama oyunlarda yeterli bulmuşlar ürünü.Ayrıca bir diğer artısı da pedleri kumaş ve geniş,deriye nazaran terleme yapmıyormuş.Hafta içi elime ulaşırsa daha detaylı bilgilendiririm seni.
Hocam şimdiden teşekkür ederim ama razer blackshark v2 x aldım bende :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
Hocam şimdiden teşekkür ederim ama razer blackshark v2 x aldım bende :)
Hayırlı olsun ürün de elime ulaştı sana yazayım diye girdim bende.Blackshark v2x daha kaliteli,keyifli kullanımlar :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
memnun musun hocam 650tl şuan almayı düşünüyorum da
Ürünü bir aydan fazla süredir kullanıyorum. Oynadığım oyunlarda ultra ses özellikleri aramıyorum, cod mw 2022/warzone oynuyorum. Ses kalitesi güzel etraftaki sesleri kolayca duyabiliyorum, aşırı fazla sesi yok ama kafi derecede denebilir. En çok beğendiğim kısımı kulak pedleri ve kumaş olması. Deri pedli bir rampage kulaklıktan steel series'e geçmek güzel ve konforlu hissettirdi. Başka özel sorun varsa cevaplayabilirim, bence o fiyata alınır, gayet güzel kulaklık.

Burak60k

80+
dostum biri 650 tl diğeri 1300 tl para olsa niye alamayak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünü bir aydan fazla süredir kullanıyorum. Oynadığım oyunlarda ultra ses özellikleri aramıyorum, cod mw 2022/warzone oynuyorum. Ses kalitesi güzel etraftaki sesleri kolayca duyabiliyorum, aşırı fazla sesi yok ama kafi derecede denebilir. En çok beğendiğim kısımı kulak pedleri ve kumaş olması. Deri pedli bir rampage kulaklıktan steel series'e geçmek güzel ve konforlu hissettirdi. Başka özel sorun varsa cevaplayabilirim, bence o fiyata alınır, gayet güzel kulaklık.
verdim siparişi saol

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,142
İsim
Kerem Çavuş
mikrofon kalitesi ve konforu güzel cs gibi oyunlarda ses kasılmıyo alabilirsen blackshark v2x al

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
dostum biri 650 TL diğeri 1300 TL para olsa niye alamayak
Mesaj otomatik birleştirildi:

verdim siparişi saol
Ne demek umarım beğenirsin, keyifli kullanımlar şimdiden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,859
Üyeler
150,948
Son üye
ufuk1590
Top Bottom