Neler Yeni

Steelseries Arctis 7X+ nasıl

hfk38

80+
Aktif olarak 2 yıldır cloud 2 kullaniyorum. İlk başlardan beridir rahat bulamadım kulaklığı ve ses kalitesinden dolayı kullandım. Steelseriesin rahatlığından dolayı ona geçis yapmak istiyorum. Baktığımda Steelseries Arctis 7+ fiyat olarak Steelseries Arctis 7X+ dan oldukça pahali. Aralarında pc de kullanımda farklılık performans kaybı olur mu arkadaşlar 7X+ alınır mı

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Evet, PC'de kullanırken performans kaybı olduğunu belirtmiş kullanan kişiler. Bende PS sürümü var en azından bilgisayarda kullanırken öyle büyük bir kayıp sezmedim en azından kayıp oluyorsa bile kayıp yaşadığı halde bile iyi ürün olduğunu gösterir çünkü ses yönünde eksi bir olaya denk gelmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Kaan
Aktif olarak 2 yıldır cloud 2 kullaniyorum. İlk başlardan beridir rahat bulamadım kulaklığı ve ses kalitesinden dolayı kullandım. Steelseriesin rahatlığından dolayı ona geçis yapmak istiyorum. Baktığımda Steelseries Arctis 7+ fiyat olarak Steelseries Arctis 7X+ dan oldukça pahali. Aralarında pc de kullanımda farklılık performans kaybı olur mu arkadaşlar 7X+ alınır mı
Usta bende arctis 1 vardı yeni garantiye gönderdim ama derisi soyulduğu için normal olarak bir sıkıntı çıkarmaz steelseries ama nova serisi almak daha mantıklı çünkü eski olduğu için kulaklığın yenisini bulup bana veremiyorlar nova 4 wireless bakabilirsin

hfk38

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta bende arctis 1 vardı yeni garantiye gönderdim ama derisi soyulduğu için normal olarak bir sıkıntı çıkarmaz steelseries ama nova serisi almak daha mantıklı çünkü eski olduğu için kulaklığın yenisini bulup bana veremiyorlar nova 4 wireless bakabilirsin
Nova 4 wireless arkadasimda vardi 1 saat kullandım. Kulak sürücüleri kulağımı agritti bana çok rahat bir şey lazım. 7+ falan daha büyük rahat o yüzden o serilere bakiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom