Neler Yeni

SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition alınır mı?

Yaggizx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Biçer
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Öncelikle merhaba. SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol linkteki kulaklığı alacağım bunun hakkında birkaç soru sormak istiyorum.

Wireless olarak kullanmak istiyorum ama PC'mde Type-C girişi yok Wireless olarak nasıl kullanabilirim?
Ve alınır mı? ( başka kulaklık olursa onlara da bakarım önemli olan Wireless olması.)
Alınır mı alınmaz mı konusuna girmeden Type-C girişi hakkındaki sorunuza istinaden cevap vermek istedim. Attığınız linkdeki ilanda bulunan fotoların en sonuncusunda kablolar görünüyor en sağda kulaklığın yanında bulunan kablo Type-C girişi olmayan bilgisayarlarda kullanılabilir. Bir ucu Type-A diğer ucu Type-C girişi olduğu için bu kabloyu bilgisayarınızın usb soketine takıp ucuna da kablosuz bağlantı aparatını bağladığınızda sorun olmaz.

Yaggizx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı alınmaz mı konusuna girmeden Type-C girişi hakkındaki sorunuza istinaden cevap vermek istedim. Attığınız linkdeki ilanda bulunan fotoların en sonuncusunda kablolar görünüyor en sağda kulaklığın yanında bulunan kablo Type-C girişi olmayan bilgisayarlarda kullanılabilir. Bir ucu Type-A diğer ucu Type-C girişi olduğu için bu kabloyu bilgisayarınızın usb soketine takıp ucuna da kablosuz bağlantı aparatını bağladığınızda sorun olmaz.
Sağ olun hocam almayı düşünüyorum ama pc ve ps edition da fiyat farkı 600tl fln ne farkı var? Mobilde ps4 te ve pc de kullanacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mustafa sakızcı
Sağ olun hocam almayı düşünüyorum ama pc ve ps edition da fiyat farkı 600tl fln ne farkı var? Mobilde ps4 te ve pc de kullanacağım.
Yıllardır Arctis 7 wireless kullanıyorum. Bundan önce de Arctis 3 kablolu kullanmıştım ikisi de PS edition değil. Şu an mevcut bulunan Arctis 7'yi bilgisayar ve PS ile kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım ses kalitesi de gayet iyi. Ps editionın farkı ne bilmiyorum açıkcası. Bir şey dersem yanlış yönlendirmiş olurum malesef.

Yaggizx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllardır Arctis 7 wireless kullanıyorum. Bundan önce de Arctis 3 kablolu kullanmıştım ikisi de PS edition değil. Şu an mevcut bulunan Arctis 7'yi bilgisayar ve PS ile kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım ses kalitesi de gayet iyi. Ps editionın farkı ne bilmiyorum açıkcası. Bir şey dersem yanlış yönlendirmiş olurum malesef.
Peki hocam sağ olun. Bi dahaki aya almayı düşünüyorum umarım zamlanmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom