Neler Yeni

Steelseries Arctis 3 Mikrofonla ilgili sorun

reversion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Kılıç
Merhaba Steelseries Arctis 3 2019 Edition kulaklığı kullanıyorum. Kulaklığın jak girişi bulunuyor bunu telefona takınca hem mikrofondan hemde kulaklıktan ses geliyor fakat bilgisayara takınca sadece ses geliyor mikrofonu bir türlü açamıyorum. Orijinal kendisinin jak ayırıcısı var onunla da sonuç aynı üstüne üstlük gidip usb ses kartı dahil aldım yine de çözüme ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayara takar iken eğer laptop ise telefona taktığın gibi tek giriş, masaüstü ise dönüştürücü ile işte 2 uca çeviriyorsun. Ön arka panel nasıl takarsan tak eğer çalışmıyor diyorsan ses ayarlarından mikrofonu görüyormu görmüyormu ona bak. Soketle oyna belki temassızlık vardır.

Eğer görüyorda hiç ses gitmiyor ise bozuk olabilir.

reversion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayara takar iken eğer laptop ise telefona taktığın gibi tek giriş, masaüstü ise dönüştürücü ile işte 2 uca çeviriyorsun. Ön arka panel nasıl takarsan tak eğer çalışmıyor diyorsan ses ayarlarından mikrofonu görüyormu görmüyormu ona bak. Soketle oyna belki temassızlık vardır.

Eğer görüyorda hiç ses gitmiyor ise bozuk olabilir.
Soketlerde sorun yok pc yeni masaüstü 2 ucunu takıyorum yine de mikrofon çalışmıyor ama telefonda falan çalışıyor yazılımsal bir sorun mu var tam olarak sorunun kaynağını bulamadım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Soketlerde sorun yok pc yeni masaüstü 2 ucunu takıyorum yine de mikrofon çalışmıyor ama telefonda falan çalışıyor yazılımsal bir sorun mu var tam olarak sorunun kaynağını bulamadım

Pc nin portlarında sorun olabilir, anakarta ses kabloları bağlanmamış olabilir ön tarafın.

Anakart üstündeki girişleri dene bir ona göre kasada sorun olup olmadığını anlarsın.

reversion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bilal Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pc nin portlarında sorun olabilir, anakarta ses kabloları bağlanmamış olabilir ön tarafın.

Anakart üstündeki girişleri dene bir ona göre kasada sorun olup olmadığını anlarsın.
Onu da denedim fakat değişen bişey olmadı anakartın ses driverlarını güncelledim çoğu şeyi yaptım fakat ne yazık ki bir sonuca ulaşamıyorum. Bir çözümü mutlaka olmalı ama kim bilir nasıl

Top Bottom