Neler Yeni

Steelseries arctis 7,7p,7p+,7+ vs Logitech g733

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Soner Külcü
Bütçe
2500
Arkadaşlar, benim hem müzik hem oyun hem dizi izlerken işime yarayacak android bağlayabileceğim bir kablosuz kulaklığa ihtiyacım var. Daha önce arctis 5 2019 kullandım. Arctis 7 geçmeyi planlasamda 7+modellerinde sadece sanal 7.1 var olduğunu gördüm. Dts 2.0 varmış g733 de ve gözlük kullandığım için kafamın arkasında pek rgb olmasından yana değilim. Birde android takabilmek benim için önemli bu konuda bilgeliklerini konuşturacak, sıcak sohbet yapacak arkadaşlar arıyorum.

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Android cihaza logitech g733 bağlayamazsınız ss arctis 7p için de type c girişi olan telefon sahibi olmanız lazım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,189
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Arctis 9 aşıyor mu bütçeyi

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
corsair virtuoso yeni aldım sayılır 1 hafta kadar oldu tek sorunu kulak yastıkları çok iyi değil onun için de mail atıp corsairden isteyebilir ya da aliexpressten yaklaşık 200 tl ye kalın deri veya kalın kumaş alabilirsin
kendi orijinalindeki 2.2 cm satılanlar 3.2-3.4 cm civarı kalınlığa sahip
Mesaj otomatik birleştirildi:

corsair virtuoso yeni aldım sayılır 1 hafta kadar oldu tek sorunu kulak yastıkları çok iyi değil onun için de mail atıp corsairden isteyebilir ya da aliexpressten yaklaşık 200 TL ye kalın deri veya kalın kumaş alabilirsin
ucuz olan non-se modelinde bilgisayara kablosuz telefona kablolu 3.5mm jak ile bağlıyosun baya iyi ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var tavsiye ederim araştır bi 2k civarında bulunabiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
corsair virtuoso yeni aldım sayılır 1 hafta kadar oldu tek sorunu kulak yastıkları çok iyi değil onun için de mail atıp corsairden isteyebilir ya da aliexpressten yaklaşık 200 TL ye kalın deri veya kalın kumaş alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ucuz olan non-se modelinde bilgisayara kablosuz telefona kablolu 3.5mm jak ile bağlıyosun baya iyi ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var tavsiye ederim araştır bi 2k civarında bulunabiliyor
Telefona kablolu bağladıktan sonra şuan ki arctis 5 mden memnunum

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Murat
Top Bottom