Neler Yeni

Çözüldü✓ SteelSeries Arctis 7+ Beyaz Kablosuz oyuncu kulaklığı alınır mı

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
Bütçe
5000

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yani ikisinde de satıcı aynı arada 100 TL fark var. Üründe sorun çıksa hangi tarafta iade yapabilirsin onu düşünmek lazım. Hepsiburadanın bu konuda rezil olduğunu cümle alem biliyor. Tercihimi Amazondan yana kullanırım.

Biraz geç kalmışsın bu arada. 25inde 4500 idi.

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani ikisinde de satıcı aynı arada 100 TL fark var. Üründe sorun çıksa hangi tarafta iade yapabilirsin onu düşünmek lazım. Hepsiburadanın bu konuda rezil olduğunu cümle alem biliyor. Tercihimi Amazondan yana kullanırım.

Biraz geç kalmışsın bu arada. 25inde 4500 idi.
Evet bende fark ettim ama henüz maaşım yatmadı umarım cuma gününe kadar fiyatta bir değişiklik olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki kulaklık için ne söylenebilir alınır mı?

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
Evet alınır. Bu bütçede rakip olarak HS 80 Wireless ve G735 Aurora var fakat ikisinin kendince eksiklikleri var. Arctis 7+ Wireless daha komple durumda bu modellere göre.
Kafamda hep bir soru işareti vardı alınır mı yoksa alınmaz mı diye soruma cevap verdiğin ve aydınlattığın için teşekkürler

xspinoza

80+
Yaklaşık 1 sene kullandım bu kulaklığı,kafa bandı beni aşırı rahatsız ediyordu. Ve sürekli esnediğinden uzuyordu. 6 ay sonra falan bantın bantlandığı yeri kulaklığın yarısına kadar çekmek zorunda kalmıştım. Çevremde bir kaç kullanan daha vardı,bazısı yine rahatsız olduğunu söylerken bazısı rahat diyordu. Ben satıp Razer BlackShark V2 Pro modeline geçtim,dünya varmış.

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emirhan Batmaz
Yaklaşık 1 sene kullandım bu kulaklığı,kafa bandı beni aşırı rahatsız ediyordu. Ve sürekli esnediğinden uzuyordu. 6 ay sonra falan bantın bantlandığı yeri kulaklığın yarısına kadar çekmek zorunda kalmıştım. Çevremde bir kaç kullanan daha vardı,bazısı yine rahatsız olduğunu söylerken bazısı rahat diyordu. Ben satıp Razer BlackShark V2 Pro modeline geçtim,dünya varmış.
Bende bundan korkuyordum bir kısım çok memnunum derken bir diğer kısım hiç rahat değil diyor ne yapıcam bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@xspinoza yine de önerin için teşekkürler bir süre daha wireless kulaklık arayışında olacağım gibi duruyor

Top Bottom