Neler Yeni

Steelseries Arctis Nova 1 Alınır mı?

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Özgür Pınarbaşı
Kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum ve arctis nova 1 ilgimi çekti daha önce bu kulaklığı kullanmış olanlar önerir misiniz?? Bir de kulaklıkta mikrofon sorunu olduğunu yazan yorumlar gördüm bu ne kadar doğru?(Kullanma amacım oyun ve discord )

Bütçem: max 2000 TL

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
almamanızı tavsiye ederim bende var sorunlu bir kulaklık tek ben değilim bir kaç kişi daha var.

şahin doğan

80+ Platinum
almamanızı tavsiye ederim bende var sorunlu bir kulaklık tek ben değilim bir kaç kişi daha var.
Ne sorunu var sizde? Bende ortalama 1 yıldır kullanıyorum aşırı memnunum.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ne sorunu var sizde? Bende ortalama 1 yıldır kullanıyorum aşırı memnunum.
kulaklığın sağ ya da sol tarafı düşüyor vidası gevşeyip ben sadece bunu yaşadım fakat çoğu kullanıcı farklı farklı sorunlar yaşamış.

şahin doğan

80+ Platinum
Kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum ve arctis nova 1 ilgimi çekti daha önce bu kulaklığı kullanmış olanlar önerir misiniz?? Bir de kulaklıkta mikrofon sorunu olduğunu yazan yorumlar gördüm bu ne kadar doğru?(Kullanma amacım oyun ve discord )

Ben kullanıyorum aşırı memnunum. Mikrofonunda sorun yok ve mikrofonu çok iyi. Programı ile çok çok iyi hale geliyor. Gürültü engellemesi aşırı başarılı.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben kullanıyorum aşırı memnunum. Mikrofonunda sorun yok ve mikrofonu çok iyi. Programı ile çok çok iyi hale geliyor. Gürültü engellemesi aşırı başarılı.
sorun yaşayanları çağırıyorum bir dakika.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki karşılaştırmak için aynı fiyat aralığında başka önerebileceğiniz kulaklık var mı çok araştırdım ama göremedim.

şahin doğan

80+ Platinum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@MamiKK bir kaç kişi daha bulup geliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@K1NGO82

Geldim. 2000TL verilmez bu kulaklığa. Kulaklıkta ses kartı yok. Ses kalitesi, malzeme kalitesi vs. bunlar kötü. Nova serisinde Nova 3'den aşağısı alınmamalı. Yani genel manada Nova 1 kulaklığı kötü bir kulaklık. Almamanızı tavsiye ederim. 2000TL bütçeye kendiminde kullanmış olduğum Cloud II'yi öneririm. Hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi hem de konfor bakımından memnun kaldığım bir kulaklıktır. Tavsiye ederim.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

SA NOVA 1 İN EN BÜYÜK DÜŞMANI GELDİ SORU VAR MI REİS

Geldim. 2000TL verilmez bu kulaklığa. Kulaklıkta ses kartı yok. Ses kalitesi, malzeme kalitesi vs. bunlar kötü. Nova serisinde Nova 3'den aşağısı alınmamalı. Yani genel manada Nova 1 kulaklığı kötü bir kulaklık. Almamanızı tavsiye ederim. 2000TL bütçeye kendiminde kullanmış olduğum Cloud II'yi öneririm. Hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi hem de konfor bakımından memnun kaldığım bir kulaklıktır. Tavsiye ederim.
+

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Özgür Pınarbaşı
Bunu öneriyorlar. Ben kaba olduğu için tercih etmemiştim.
aynı şekilde düşünüyorum çok kaba duruyor ve mikrafonu hep göz önünde saklanabilir mikrafonlu olmasını tercih ederim

cloud 2 ye de bir bakayım o zaman

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,753
Üyeler
142,171
Son üye
vipmystery