Neler Yeni

SteelSeries Arctis Nova 1X 1417₺

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
İĞRENÇ Bİ MODEL ALMAYIN ALDIRTMAYIN UZAK DURUN
Mesaj otomatik birleştirildi:

STEELSERIESE YAKIŞMAYAN Bİ MODEL

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MURAT GÜLLÜ
arkadas acıkladı sagolsun

hyperx cloud coremu bu mu ne dusunuyorsunuz
Cloud core kullandım oda güzel fakat biraz küçük çocuklar için üretilmiş gibi. bu modeli bilmiyorum ama yorumlar gayet iyi.

İĞRENÇ Bİ MODEL ALMAYIN ALDIRTMAYIN UZAK DURUN

STEELSERIESE YAKIŞMAYAN Bİ MODEL
Sebebi nedir hocam düşüncenizin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MURAT GÜLLÜ
arkadas alınmaz demıs hem bu artcıs modelı dısarıya fazla ses cıkarıyormus haberınız ola
Valla bu sayfada herkesin bir fikri var ama fikirlerinin bir sebebi yok kulaktan dolma şeyler hep . Al dene sevmezsen iade edersin kaybedeceğin bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf
arkadas acıkladı sagolsun

hyperx cloud coremu bu mu ne dusunuyorsunuz
Bende nova 1 var. Razer kullanıyordum öncesinde. Kullandığım en rahat kulaklık. Arkadaş da benden görüp logitechten geçti nova 1e. Eğer 1x modelinde de yazılım ses kalitesi vs aynı ise konforlu kaliteli bir kulaklık. Mikrofonu da güzel. Bu fiyata daha ne olsun. Sadece ilk taktığımda ses seviyesi biraz düşük geldi. Ama adamlar öyle bir yazılım yapmış ki her şeyi kendine göre ayalarlayabilirsin ses seviyesini de boostlayabiliyorsun bozulma olmadan.

Bende nova 1 var. Razer kullanıyordum öncesinde. Kullandığım en rahat kulaklık. Arkadaş da benden görüp logitechten geçti nova 1e. Eğer 1x modelinde de yazılım ses kalitesi vs aynı ise konforlu kaliteli bir kulaklık. Mikrofonu da güzel. Bu fiyata daha ne olsun. Sadece ilk taktığımda ses seviyesi biraz düşük geldi. Ama adamlar öyle bir yazılım yapmış ki her şeyi kendine göre ayalarlayabilirsin ses seviyesini de boostlayabiliyorsun bozulma olmadan.
Fps oyunları vs oynuyorsan ses kasman için farklı bir ayar yapmana olanak sağlıyor. Mikrofon modları var. Her uygulama için farklı ekolayzer ayarında ses dinleyebiliyorsun. Örneğin oyun oynarken oyun için ayalarladığın ekolayzer aktifken spotify açtığında spotify için ayarladığın bass modu devreye giriyor.

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Ahmet İlhan
Hocam nova 1x xbox a özel dikkat edin pc de kullanlmıyor sanırım.
alakası yok kullanılır

Valla bu sayfada herkesin bir fikri var ama fikirlerinin bir sebebi yok kulaktan dolma şeyler hep . Al dene sevmezsen iade edersin kaybedeceğin bir şey yok.
steelseriesin hiçbir ürünü daha beni pişman etmedi nova serisi de aşırı rahattır hocam hissetmezsin bile varlığını,mikrofon ayarları sıkıntı bi o kadar

Fps oyunları vs oynuyorsan ses kasman için farklı bir ayar yapmana olanak sağlıyor. Mikrofon modları var. Her uygulama için farklı ekolayzer ayarında ses dinleyebiliyorsun. Örneğin oyun oynarken oyun için ayalarladığın ekolayzer aktifken spotify açtığında spotify için ayarladığın bass modu devreye giriyor.
hiçbir ayar yapmadan kullanıyorum fps oyunlarında hala müthiş benim kulaklık nova 7 ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,836
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom