Neler Yeni

Steelseries Artics 3 Yerine Kulaklık Önerisi

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Bütçe
800
Selamlar,

Kardeşim bir amazon kampanyasından dün Steelseries Artics 3 satın almış. Kulaklığı çok beğendik fakat mikrofon testinde bi cızırtı gidiyormuş karşı tarafa. Anlamadık. Yazılımlarını da kurmayı denedim işe yaramadı. Satıcı amazon olduğu için iade edip yeni bir kulaklık almak istiyoruz. Bütçemizi 750 800 arası belirledik. Bu fiyatlarda (Tercihen Wireless özelliği bulunan) Steelseries Artics serisindeki kadar rahat kulak pedlerine sahip olan, ses kalitesi ve mikrofonu iyi, kısaca al git bunu diyebileceğiniz bir kulaklık var mıdır?

Teşekkürler.

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Fury X Wireless kullanıyorum gayet rahat ve güzel.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Blackshark v2 daha önceden de önerilmiştir bana. Birde X versiyonu var. X ile arasındaki tam fark neydi bilginiz var mı?
Ben Fury X'i wireless olarak önerdim. Wireless özelliği fiyata 200-300 lira ekliyor.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V2 X versiyonunu almayın (kaliteli ses kartınız yoksa) V2 modelinde ses kartı var USB bağlantılı V2 X modelinde ses kartı yok jak bağlantılı.
Bilgisayarda bulunan ses kartının ne olduğunu nasıl öğrenebilirim? Kaliteli yada kalitesiz nasıl anlarım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

V2 X versiyonunu almayın (kaliteli ses kartınız yoksa) V2 modelinde ses kartı var USB bağlantılı V2 X modelinde ses kartı yok jak bağlantılı.
Ek olarak kulaklık padleri blacksharkta nasıl? Deneyimin var mı yada bilgin?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Deneyimim yok ama kendime alacak olsam bunu alırdım. İncelemelerine bakın oldukça başarılı bir ürün bu fiyat aralığında.
Muhtemelen anakarta gömülü gelen kalitesiz bir ses kartıdır. Üst seviye anakartlarda dahili kaliteli ses kartı olur sadece. Anakartınızın sitesinde yazar. HyperX cloud 2 ile kafa kafaya sayılır . Aynı fiyat olsalar Blackshark ama arada 200 lira gibi bir fark varsa HyperX alırım. HyperX yazılımı yok tak çalışır sizi hiç uğraştırmaz ama ben kendim ayarlarıyla oynayayım yazılımı olsun derseniz o zaman blackshark.

Top Bottom