Neler Yeni

SteelSeries Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
Arkadaşlar FPS oyunlarında iyi ses kasabileciğim kulaklık arıyorum . CS2, Valorant

Bu 3 model arasındaki farklar nedir benim hoşuma giden Diablo IV Edition serisi görünüş anlamında
Bu fiyat bandında farklı önerebileceğiniz cihaz varmı

bluur

80+
Bugün mağazaya gidip deneyerek seçme fırsatım oldu, Nova 7'yi taktığımda direkt çıkarma gereği hissettim çünkü bana ilk takışta rahat gelmedi. Sonra Arctis 9'u taktım ve direkt pedlerden konforunun daha fazla olduğunu hissettim. Arctis 9 aldım ve şu an kulağımda, konfor olarak çok iyi. Ses olarak dün Cloud II kullanıyordum ve Arctis 9'da çok yakın bir ses veriyor sadece bassları bi tık geride kalmış. İlk taktığımda sesleri kötü geldi fakat sonradan driverla düzeldi ve güzel bir seviyeye ulaştı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün mağazaya gidip deneyerek seçme fırsatım oldu, Nova 7'yi taktığımda direkt çıkarma gereği hissettim çünkü bana ilk takışta rahat gelmedi. Sonra Arctis 9'u taktım ve direkt pedlerden konforunun daha fazla olduğunu hissettim. Arctis 9 aldım ve şu an kulağımda, konfor olarak çok iyi. Ses olarak dün Cloud II kullanıyordum ve Arctis 9'da çok yakın bir ses veriyor sadece bassları bi tık geride kalmış. İlk taktığımda sesleri kötü geldi fakat sonradan driverla düzeldi ve güzel bir seviyeye ulaştı.
Oyunlarda nasıl peki tam olarak ses kasıla bilıyormu.
Artıcs nova 7 tam oyun ıcı atıyor ses kasmada

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Ali yılmaz
Son zamanlarda ss kulaklıklarda kronikleşmiş sorunlar çoğaldı bende dahil. Bir süre sonra sağ sol ses dengesi sapıtıyor biri daha az veriyor. Artcis 7 var bende bi yıl olmadan bu sorun oldu. Diğer yönlerden güzel ama bi daha alacak olsam tavsiye etmem. Teknoloji şans işi tabii

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mert Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son zamanlarda ss kulaklıklarda kronikleşmiş sorunlar çoğaldı bende dahil. Bir süre sonra sağ sol ses dengesi sapıtıyor biri daha az veriyor. Artcis 7 var bende bi yıl olmadan bu sorun oldu. Diğer yönlerden güzel ama bi daha alacak olsam tavsiye etmem. Teknoloji şans işi tabii
Artics 9 Nasıl acaba

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Murat
Artics 9 Nasıl acaba
Arctis 9 kullandım ses kasmada bence çok iyiydi ama bass seviyesi çok düşük geldi film izlerken veya müzik dinlerken zevk alamıyordum oyunlarda ses kasmak amacı ile alınıyorsa bence alınır

bluur

80+
Oyunlarda nasıl peki tam olarak ses kasıla bilıyormu.
Artıcs nova 7 tam oyun ıcı atıyor ses kasmada
1 el cs rekabetçi ve valo dm atma fırsatım oldu, ses kasma olarak başarılı. Müzik olarakta beni tatmin etti Cloud II'den performans düşüşü olmadan ve konforla birlikte wireless'a geçmek bir artısı bence. Nova 7 taktığımda hoşuma gitmediği için biraz araştırmayla beraber Arctis 9 aldım ben. Üstteki arkadaşında dediği gibi bassları sadece bi tık geride ama bence bu - olacak kadar değil

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Arctis 9 ve 7 iyi sayılabilir SteelSeries markasının ürünleri. Onun haricinde şuna bakabilirsin.

Top Bottom