Neler Yeni

Çözüldü✓ Steelseries mikrofon sorunu

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Murat
Arkadaşlar merhaba steelseries ürünümde gg yazılımı üzerinden sonar özelliğini aktif ediyorum ve oyuna vs girince mikrofon çalışmıyor ses kayıt programından deneyince de ses kaydı yapmıyor ve aşağıdaki resimdeki gibi hata alıyorum ancak sonar kapalı iken mikrofon çalışıyor bu durumu nasıl çözebilirim hem sonarı aktif edip hem de mikrofonu nasıl kullanabilirim.

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    223.8 KB · Hit: 138

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhaba steelseries ürünümde gg yazılımı üzerinden sonar özelliğini aktif ediyorum ve oyuna vs girince mikrofon çalışmıyor ses kayıt programından deneyince de ses kaydı yapmıyor ve aşağıdaki resimdeki gibi hata alıyorum ancak sonar kapalı iken mikrofon çalışıyor bu durumu nasıl çözebilirim hem sonarı aktif edip hem de mikrofonu nasıl kullanabilirim.
Hocam sonar yokken default olarak hangi mikrofonu kullaniyordun ona bak ve onu sec options kismindan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sonar yokken default olarak hangi mikrofonu kullaniyordun ona bak ve onu sec options kismindan
Ben burada anakartimdan aldigim icin cikisi anakartin ses kartini sectim harici bir ses kartli kulaklik kullaniyorsaniz onu secmeniz gerekir

Ekler

• sonargg.png
    sonargg.png
    44.5 KB · Hit: 83

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef sonar dan evvel bir mikrofon vs yoktu

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Bende arctis 3 var bu sonar programını hiç kullanmıyorum , açınca ses düzeyi düşüyor mikrofonun sesi düşüyor.

Top Bottom