Neler Yeni

SteelSeries Prime Neo Noir Edition Oyuncu Mouse 849TL

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
SEn egitilmezsin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak sana tane tane anlatıyorum indirimsiz halı 930 TL amazonda indirim bittiğinde yine piyasada fiyatı 930 TL den başlayacak Akakçe botu. Egitilmez insan seni

Akakcede 930 TL den başlayacak piyasa fiyatını anlayamayacak kör kafalı birisiyle muhatap olmaya çalışıyorum. Sonra geliyot piyasa 1150 den başlıyor. Senin gibi kit insanlara enge basmak gerekiyor çünkü anlayamazsın o kapasite yok
ağla

corp11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
kerim bağbak
850 tl ye mouse alıp 150 kar peşlnde koşan biriyle neden tartışmaya giriyosunuz çok ilginç

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Madem sana göre piyasası 1150, alınmaz diyen arkadaşa ne bu kadar sallıyorsun al 20 tane geç. Amazonda 930tl ye satildiktan sonra kim ipler piyasayı. Adam açıklıyor neden satılmayacağını hala kendi bildigini okuyup birde kendini haklı sanıyorsun.Al bı 20 tane piyasası 1150 zaten.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
halil
Ben ağlamıyorum sen kendine ağla dostum . Ben insanların neden yazdıklarını anlayamacak kadar geriye gidiyorum diye :D
ağlamayı bırakın artık takmıyom

850 TL ye mouse alıp 150 kar peşlnde koşan biriyle neden tartışmaya giriyosunuz çok ilginç
zevkine kardeşim

bu gönderiye yorum yapanların hepsinin kafası değişik galiba aynı kafadalar alakasız boş muhabbetler sdlfsl aklınızı kullanın çocuklar uzatmayın

Ben ağlamıyorum sen kendine ağla dostum . Ben insanların neden yazdıklarını anlayamacak kadar geriye gidiyorum diye :D
uyarıyı yiyince uslanmış 14 y.o

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,919
Üyeler
155,177
Son üye
FirstPunch
Top Bottom