Neler Yeni

Çözüldü✓ SteelSeries Rival 3 Wireless Mouse Nasıl?

carlos7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Ali
Merhabalar valorant,cs go için oyuncu mouse arıyorum şuan kafama yatan mouse SteelSeries Rival 3 Wireless.Acaba gecikme yapıyor mu,pil ömrü denilen gibi 400 saat yetiyor mu.Daha iyi bir mouse öneriniz varsa 800 TL ye kadar bütçem var kablolu Kablosuz farketmez şimdiden teşekkürler

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Merhabalar valorant,cs go için oyuncu mouse arıyorum şuan kafama yatan mouse SteelSeries Rival 3 Wireless.Acaba gecikme yapıyor mu,pil ömrü denilen gibi 400 saat yetiyor mu.Daha iyi bir mouse öneriniz varsa 800 TL ye kadar bütçem var kablolu Kablosuz farketmez şimdiden teşekkürler
gecikme yapmıyor gayet iyi fakat pil konusunda ben ilk aldıgımda pili çok çabuk bitiyordu şu an 1-2 ay kadar gidiyor-

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
wireless mouselar da kablolu mouselara göre gecikme var evet ama hissetmen pek mümkün değil. sürekli pil değiştirmekten sıkılabilirsin.

carlos7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gecikme yapmıyor gayet iyi fakat pil konusunda ben ilk aldıgımda pili çok çabuk bitiyordu şu an 1-2 ay kadar gidiyor-
Sonradan sonraya daha az pil tüketimi oluyor yani yanlış anlamadım değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerirmisin peki alınır mı yoksa başka bir şey mi alayım

Son düzenleme:

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Sonradan sonraya daha az pil tüketimi oluyor yani yanlış anlamadım değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerirmisin peki alınır mı yoksa başka bir şey mi alayım
mouse gayet güzel ama kablolu da olur diyorsan daha iyileri vardır ama wierless olması da güzel bu mouseu öneririm
pil konusunda ise ben ilk aldıgfımda pili 1 hafta da bitiyordu ve çok sinir bozucuydu ama şu an daha uzun sürüyor pilinin bitmesi neden boyle oldugunu anlamadım

carlos7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mouse gayet güzel ama kablolu da olur diyorsan daha iyileri vardır ama wierless olması da güzel bu mouseu öneririm
pil konusunda ise ben ilk aldıgfımda pili 1 hafta da bitiyordu ve çok sinir bozucuydu ama şu an daha uzun sürüyor pilinin bitmesi neden boyle oldugunu anlamadım
Çok teşekkürler

Top Bottom