Neler Yeni

SteelSeries Rival 600 vs HyperX Pulsefire Raid

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anakin Skywalker
Bütçe
600
Böyle bir karşılaştırma buldum. Bütçe 500-600 TL arası. Sol tarafta makro tuşunun olması benim için önemli. Hangisini önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mıdır?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve eliniz bilekten parmak ucuna kadar kaç cm? Bir de tutuş şekliniz nedir

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Ömer Keskin
Böyle bir karşılaştırma buldum. Bütçe 500-600 TL arası. Sol tarafta makro tuşunun olması benim için önemli. Hangisini önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mıdır?
Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Oyuncu Mouse RZ01-03150100-R3G1
https://www.hepsiburada.com/razer-b...g1-p-HBV00000QMWQ3?url_src=ios-product-detail kendimde kullanmaktayım. Sol tarafında 2 adet makro tuşu var. Ayriyetten kablosuz olmasıda güzel bir detay. 2.4 Ghz bağlantıyla en ufak bir gecikme yaşamadım tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anakin Skywalker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve eliniz bilekten parmak ucuna kadar kaç cm? Bir de tutuş şekliniz nedir
Palm grip. Hikayeli ve rekabetçi oynuyorum karışık bir şekilde. Herhalde 18-19 cm vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer Basilisk X HyperSpeed Kablosuz Oyuncu Mouse RZ01-03150100-R3G1
https://www.hepsiburada.com/razer-b...g1-p-HBV00000QMWQ3?url_src=ios-product-detail kendimde kullanmaktayım. Sol tarafında 2 adet makro tuşu var. Ayriyetten kablosuz olmasıda güzel bir detay. 2.4 Ghz bağlantıyla en ufak bir gecikme yaşamadım tavsiye ederim.
Teşekkürler öneri için ancak kablolu olmasını tercih ediyorum.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hiç o paralara çıkmadan hyperx pulsefire haste alabilirsiniz 350 lira amazon satıcısı.

Eğer ağır mouse seviyorsanız da kablosuz pugio 2 var 430 lira.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anakin Skywalker
Hiç o paralara çıkmadan hyperx pulsefire haste alabilirsiniz 350 lira amazon satıcısı.

Eğer ağır mouse seviyorsanız da kablosuz pugio 2 var 430 lira.
İlk attığınızın tasarımını pek beğenmedim. Kablolu olarak başka öneriniz var mıdır acaba? Benim dediğim mouse modelleri tercih edilmeyen modeller mi? Yoksa alınabilir modeller mi?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ben ağır model sevmiyorum özellikle fps oyunları için. Ne kadar hafif o kadar iyi. Rival 600 hem ağır hem de yan tarafındaki kauçuğun eridiğinden yakınanlar var. Bir de attığınız iki mouseda da sniper butonu var ve ben tercih etmiyorum yanlışlıkla basılabilir. Pulsefire haste özellik ve fiyat baz alındığında çok iyi aslında tabi görünüşünü beğenmediyseniz yapacak bir şey yok.
Razer Deathadder v2 ya da Glorius model D derdim normalde ama onların fiyatı da olması gerekenden yukarı çıktı bayaa. Yine de rival 600 ya da pulsefire raid yerine tercih ederdim ben olsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Anakin Skywalker
Ben ağır model sevmiyorum özellikle fps oyunları için. Ne kadar hafif o kadar iyi. Rival 600 hem ağır hem de yan tarafındaki kauçuğun eridiğinden yakınanlar var. Bir de attığınız iki mouseda da sniper butonu var ve ben tercih etmiyorum yanlışlıkla basılabilir. Pulsefire haste özellik ve fiyat baz alındığında çok iyi aslında tabi görünüşünü beğenmediyseniz yapacak bir şey yok.
Razer Deathadder v2 ya da Glorius model D derdim normalde ama onların fiyatı da olması gerekenden yukarı çıktı bayaa. Yine de rival 600 ya da pulsefire raid yerine tercih ederdim ben olsam.
Dediğiniz modellere de bakacağım şimdi. sniper butonu olmasını ben baya seviyorum. Alışkın olduğum için pek sıkıntı olmaz bence. Çok teşekkürler öneriler için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,770
Üyeler
153,936
Son üye
esquirex
Top Bottom