Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Yondajme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ufuk Burhan
Arkadaşlar. Birkaç saat önceki 500gb SSD li olan modelde de aynısı oldu. Bu sefer 1TB olan modelde urunun fiyatının yazdıgı yere kadar geldim fakat ileri git dediğimde sepet ekranına geri sarıp sepetiniz boş diyor . Videolu kanıtı da var. Neden böyle Saçma bir şey var?

Bu 1TB olan modelde en azından satın al butonuna basabildim sepetteyken. Ama butona basar basmaz sepetiniz boş diyor.
Benim de aynı knk

mrtrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Erdem
Abdullah hocam arkadaşın belirttiği sorunu bizzat ben de yaşadım. Öğleden sonra da aynı şey oldu fakat yorum atmamıştım. 21:00'da pcyi direk sepete ekle dedim ve işlem tamamlandı demesine rağmen, sepete gittiğimde ürün gözükmüyordu. Yaklaşık 15 kere aynı şeyi yaptım ve ürün sepette hiç bir şekilde gözükmedi otomatik olarak silindi. Bu site ile tekrar iş birliği yapmamanızı rica ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
Şimdi de kart bilgi kısmında aynısı :)

1680373165763.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
yagiz sina ozel
Kaç yaşındasın 5 mi? ürünü sepete atınca senin mi oluyor? senden hızlısı gelir alır.
abi sorun sepete gecmesi gecmesi degil zaten afedersin dalga mi gecisiyosunuz. odeme kismina gectigim halde sepette degisiklik oldu diyo 10 kere bu oldu ben anlamadim bu isi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de kart bilgi kısmında aynısı :)

Alıntıyı görüntüle
ayynen bunun aynisi 10 kere oldu ben anlamiyorum

mert333

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Hüseyin Mert
La arkadaş bana malsın diyordu 16kya technopat one 3060ti aldım. 11,5k ya 3060 alacaktı diyor ki sepete basıyom boş ulan dedim ne malsın gece gene deneyecek

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
OZAN TANKUŞ
Bir dd gencer gaming 21.00daki stoklarda sorun olmucak dedi. Onlar yüzünden teravihi bile kaçırdim. Yazıklar olsun
Sistemsel sorun olmayacak çökmeyecek dedi. Ödeme ekranında Bug olacak demedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,861
Üyeler
152,347
Son üye
ibrahimH7
Top Bottom