Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan özdemir
Ya beyler onu bunu boşverinde 6650xt nasıl iyi mi? 2k oynatirmı

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Hocam ben bunda hem telefon hem laptop bunda 2 cihazla arkadaşımla denedik
Demek ki yeteri kadar hızlı değilmişsiniz bu zamana kadar çıkan bütün sistemleri alabilen biri olarak söylüyorum bu sistemin de 1Tb olanını aldım burada mesele telefon laptop arkadaş değil el becerisi saniyeler ile yarışıyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsa
Bakın, konuyu netleştirmek isterim, ürün sepette olmayınca işlemi de onaylayamıyorsunuz, işlemi onaylayamazsanız da hata alamıyorsunuz. Tamam sepete eklenince o ürün senin olmuyor anladık da, sepetimdeki ürün stokla aynı arşivde olup oradan alınıp başka hesaba aktarılıyor, site çökseydi daha iyiydi bu durumda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan özdemir
Demek ki yeteri kadar hızlı değilmişsiniz bu zamana kadar çıkan bütün sistemleri alabilen biri olarak söylüyorum bu sistemin de 1Tb olanını aldım burada mesele telefon laptop arkadaş değil el becerisi saniyeler ile yarışıyoruz
Bütun sistemleri derken bir tane yetmiyomu

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Düzgün bir şekilde satılsa okey ilk etapta 1.30 saat bekledik sonra geldi ve bitti buna okey 21.00 daki stok anormal bir şekilde bitti ve bugünkü stok hatalıydı 404 eror verip duruyordu full sonrasında düzeldi ve stok bitti deniyordu.
Ya knka boşver Allah için şu verdiğim sayıları bir oranlasana

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bakın, konuyu netleştirmek isterim, ürün sepette olmayınca işlemi de onaylayamıyorsunuz, işlemi onaylayamazsanız da hata alamıyorsunuz. Tamam sepete eklenince o ürün senin olmuyor anladık da, sepetimdeki ürün stokla aynı arşivde olup oradan alınıp başka hesaba aktarılıyor, site çökseydi daha iyiydi bu durumda.
400 stoklu ürünü 4000 kişi de sepete ekleyebilir ama hızlı olan 400 kişi alabilir mantık budur.

Slyexty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet
ben almayı basardım adresi yanlıs yazmısım gencer gaming e nasıl ulaşabilirim .d @GENCERGAMİNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsa
Aynısı ilk almaya çalıştığımda bende de oldu, sonra boşver dim çıktım siteden gaming tr den alışveriş yaptım, site benim seçtiğim ürünü değil başka ürünü sepetimde eklemiş

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ömür
400 stoklu ürünü 4000 kişi de sepete ekleyebilir ama hızlı olan 400 kişi alabilir mantık budur.
Reis sıkıntı şurda ilk defa ekledik hadi alan 400 kişi daha hızlı olsun bitirsin bunda 7dk geçiyor yine sepete ekliniyor kayboluyor yine ekliniyor kayboluyor sıkıntı burda

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsa
1 ürüne 400 kişinin eli değebilir bu tür sitelerde, bu sitede olan ise ürünü 1 kişi kucağına alıyor, geriye kalan 399 kişi de rastgele birer birer kucağında taşıyor.

Top Bottom