Neler Yeni

Stranded Deep Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
Steamden 3 Arkadaş Valheim alacaktık.Fakat bir tanesi sattı bizi ve oyunu aldıktan sonra beğenmedim dedi.Halbuki oyunun inceleme videosunu falanda yollamıştım kendisine.Herneyse,iste böyle olunca biz ikimizde vazgectik.Simdi arkadaşımda Stranded Deep var.Sizce bende alırsam 2 kişi coop sarar mi?Kac saat götürür bizi oyun güzel mi?Sizce onu almayacaksam ne almalıyım?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Steamden 3 Arkadaş Valheim alacaktık.Fakat bir tanesi sattı bizi ve oyunu aldıktan sonra beğenmedim dedi.Halbuki oyunun inceleme videosunu falanda yollamıştım kendisine.Herneyse,iste böyle olunca biz ikimizde vazgectik.Simdi arkadaşımda Stranded Deep var.Sizce bende alırsam 2 kişi coop sarar mi?Kac saat götürür bizi oyun güzel mi?Sizce onu almayacaksam ne almalıyım?
bizde oynadık sarıyor önerebilirim

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
stranded deep tek oynayınca çok eğlenceli değil ama arakdaşlarla oynanabilir. Öneririm

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Arkadaşlarınla oynayacaksan alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Doğukan
Hata yapıyorsunuz bence Stranded Deep bir süre sonra çok tekrara düşüyor. Valheim uzun süre oynanabilirlik konusunda daha iyi. Şahsen ikisini de uzun süre oynadım Valheim tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
Hata yapıyorsunuz bence Stranded Deep bir süre sonra çok tekrara düşüyor. Valheim uzun süre oynanabilirlik konusunda daha iyi. Şahsen ikisini de uzun süre oynadım Valheim tercih ederdim.
Valheimi bizde videolardan gördüğümüz ile çok beğendik ve oynanış süreside boyutuda baya iyi.Ama sorunumuz su,birçok kişi en az 3-4 kişi lazim,2 kişi olunca bir süreden sonra sarmıyor falan demisti.Bu doğru mu?Sarar mi 2 kişide?

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Doğukan
Valheimi bizde videolardan gördüğümüz ile çok beğendik ve oynanış süreside boyutuda baya iyi.Ama sorunumuz su,birçok kişi en az 3-4 kişi lazim,2 kişi olunca bir süreden sonra sarmıyor falan demisti.Bu doğru mu?Sarar mi 2 kişide?
Biz de 3-4 kişi başlamıştık sonra 2 kişi oynamayı bıraktı. Ben ve kalan arkadaşım devam ettik, uzun bir süre oynadık. Yani kısacası o biraz size bağlı.
Yalnız şunu söylemeliyim ki oyundaki stamina sistemi sinir edebilir, karakter ne yaparsa yapsın stamina harcıyor çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
Biz de 3-4 kişi başlamıştık sonra 2 kişi oynamayı bıraktı. Ben ve kalan arkadaşım devam ettik, uzun bir süre oynadık. Yani kısacası o biraz size bağlı.
Yalnız şunu söylemeliyim ki oyundaki stamina sistemi sinir edebilir, karakter ne yaparsa yapsın stamina harcıyor çünkü.
Tamam o zaman valheimi 2 kişi bir deneyeceğiz.Sağolun

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Peki oyun kaç saat götürür bizi?Eger Valheimden vazgeçmezsek 2 kişide sarar mi?
valheimi almadık arkadaşım çok istedi onun yerine strandedi tercih ettik şahsen biz arada kafa dağıtmak için hala giriyoruz

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,179
İsim
Mustafa Enes Bulut
stranded deep epıc games dagıtıyrdu bır ara almıstım bende

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular