Neler Yeni

Şu an ne düşünüyorsunuz?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,934
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
yaş 16 dişim çekildi acaba dişimi nasıl yaptıra bilirim diye pc başında kara kara düşünüyorum gülemiyorum :(
Neden çektiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırık dişimin nasıl iyileşeceğini
Herkesin diş sorunu varmış :D
Fakülteyi bitireyim derdinize derman olacağım :)

Hangi motoru almam gerektiğini düşüyorum 2 model arasında kaldım
Hangi iki model?

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Neden çektiniz?

Hangi iki model?
Ya ufak bir kavga çıktı benim tarafımdaki adamın tekmesi bana geld8

BGSGP

80+ Bronze
DÜŞÜNMÜYORUM, FORZA'DA YARIŞ PİSTİNDE MİLLETİ NASIL GEÇEBİLİRİM DİYE ÇABALAYIP ANI YAŞIYORUM!!!!!!! 😎👍🏿😎👍🏿😎👍🏿😎👍🏿

10 dakika oynadıktan sonra oyunu kapatıcam, sonra 3 saat ders çalışıcam, aynı döngüde her yıl ders çalışmayı arttırıp kendimi döngüye sokucağım, sonra 4 yıllık üniversitede aynı döngüde kişisel zevkleri tamamen yok edip iyice toplumdan soyutlaştıktan sonra bir 4 yıl daha hak ettiğim işi arayacağım, bulamayınca can güvenliğimin tehlikede olacağı bir yerde haftasonu dahil her gün aralıksız 12 saat çalışırken o iş yerinde önce parmağımı, sonra elimi, sonra yüzümün bir kısmını, sonra da hayatımı yaşamadan kaybedeğim ne kadar güzel...

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can
Neden çektiniz?

Hangi iki model?
hocam öndeki dişim çekildi çok iyi tatlı yaparım küçükken gece 3 sıralarında 1tl süt 10su bardağı şeker ile yapılan bir tatlı vardı sürekli yapardım hiç te dişimi fırçalamazdım sön dişlerime estetik dolgu ve kanal yapıldı 4 saat sürdü 4 saat boyunca çok acı çekmiştim fırçalamata başlamıştım günde 3 kez kola vss içmezdim bir gün dişim aşırı çok ağrımaya başlamıştı cidden ağlatacak derecede dayanamıyordum 1 günce 3 tane dolarex içmiştim yeterli olmadı özel hastanede serum takıldı geçmedi ağrısı hala dayanılamaz bir ağrı vardı duvara kafa atmama az kalmıştı fena inletiyodu ağrı uyuşturmaya karar verdik dişimi üs katta dişçi varmış dişimin ağrısı birazdaha azalmıştı tabikide ama halen ağrıyordu hiçbirşey yemediğim için fena baş dönemsi vardı enayi gibi gittim hatay usulü yedim uyuşuk halde ağrıdı sahaba kadar uyuyamadım sabah saatlerinde hemen hastaneye gittik doktor yoktu bi tane vardı kanalı açtı fena iltihap aktı kanalı açtığı an ağrı geçti o an ki duygularımı bilemezsiniz o gün işelem yapılamaz dı o dişe onca ilaç tan sonra ki yapılsa bile başarısız olacaktı doktor oynuyor zaten çekilmesi gerek diyince dünyam başına yıkıldı tekrar o ağrı ile yaşamak istemiştim ama her şey için çok geç ti artık çekil di ve o gün bu gündür ailem ve en sevdiğim arkadaşım dışında ağzımı bile açmıyorum sürekli yere bakıyorum uzun oldu ama isterseniz azdaha dert dökerim içim rahatlııyor hocam fakülteyi hemen bitirin lütven bitirince heber edin koşarak gelicem

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Neden çektiniz?

Hangi iki model?
Rks newlight 125 pro mu yoksa dirift l mi diye düşünüyorum hocam kuryelik yapıcam da

Top Bottom