Neler Yeni

Şuan EA Play alsam FİFA 23 oynayabilir miyim?

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Biliyorsunuz ea bütün fifa oyunlarını satıştan kaldırdı. Ben de tam fiyatı ucuzlar falan yeni oyun çıkınca diye düşündüm ama böyle bir karar alınmış. Şimdi ben ea play alsam orada oyun var mıdır? oynayabilir miyim?

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Biliyorsunuz ea bütün fifa oyunlarını satıştan kaldırdı. Ben de tam fiyatı ucuzlar falan yeni oyun çıkınca diye düşündüm ama böyle bir karar alınmış. Şimdi ben ea play alsam orada oyun var mıdır? oynayabilir miyim?
hocam almışken ea play pro al fc24 oynarsın

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bakayım hocam da siz yine de biliyor musunuz yani pro olmayan versiyonunu alsam oynayabilir miyim 23'ü. Tamam teşekkürler bakayım şimdi ea play pro alırsam 24 hemen mi geliyor yoksa önceki fifa 23 gibi geç mi geliyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam almışken ea play pro al fc24 oynarsın
Hocam play pro satın alabileceğim link var mı gezindim de bulamadım?

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Bakayım hocam da siz yine de biliyor musunuz yani pro olmayan versiyonunu alsam oynayabilir miyim 23'ü. Tamam teşekkürler bakayım şimdi ea play pro alırsam 24 hemen mi geliyor yoksa önceki fifa 23 gibi geç mi geliyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam play pro satın alabileceğim link var mı gezindim de bulamadım?
ea play pro aldığında şuan girebiliyosun oyuna
onuda ea in uygulaması var pc de ordan alabilirsin

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
ea play pro aldığında şuan girebiliyosun oyuna
onuda ea in uygulaması var pc de ordan alabilirsin
Peki sizce steam üzerinden mi alayım yoksa dediğiniz uygulma üzerinden mi?

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
ea play pro steamda yok diye biliyorum sadece ea play var ben ea ın uygulamasından aldım
Pro 1000 liraymış hocam normalini steam üzerinden aldım iki uygulama olmasın diye şimdi 23'ü indiriyorum şimdi. Tekrardan sağolun çok zamandır oynamak istiyordum şimdi nasip oldu iyi akşamlar.

Livaković

80+ Silver
konudan bağımsız neden satıştan kaldırdı

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
konudan bağımsız neden satıştan kaldırdı
Futbolseverler tarafından sevilerek oynanan oyun FIFA lisansını kaybetmişti. Böylelike yeni çıkacak olan oyunun EA Sports FC 24 olarak çıkış yapacağı duyurulmuştu. EA Sports lisans hakkını kaybettiği için FIFA 23'ten itibaren tüm dijital mağazalardan kaldırarak satın alınamaz hale getirdi. Böyle bir haber var.

Livaković

80+ Silver
Futbolseverler tarafından sevilerek oynanan oyun FIFA lisansını kaybetmişti. Böylelike yeni çıkacak olan oyunun EA Sports FC 24 olarak çıkış yapacağı duyurulmuştu. EA Sports lisans hakkını kaybettiği için FIFA 23'ten itibaren tüm dijital mağazalardan kaldırarak satın alınamaz hale getirdi. Böyle bir haber var.
lisansını kaybetmesinin sebebi ne ve hala neden ea yapıyor ben anlamadım mantık hatası var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,320
Üyeler
142,112
Son üye
Razien
Top Bottom