Neler Yeni

Sürükleyici kitap önerisi?

Bergee

80+ Silver
Arkadaşlar merhabalar artık ne bilgisayar ne gezmek tozmak hiçbiri zevk vermiyor sadece işten gelir gelmez uzanıp kitap okumak istiyorum. İstediğim tarz şöyle ki sürükleyici bir kitap aynı şekilde metnin akışıda bir o kadar sürükleyici olmalı ve merak uyandıran biraz da gerilim yaratan heyecanlı bir kitap arayışındayım. (İntihar ile alakalı kitaplarda olur)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Konuyu takipteyim.

spacenet

80+
Halk Kitabevi'nin geniş kitap arşivinde gezerken, Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı kitabı dikkatimi çekti. Kitabın kapağına baktığımda, içeriğinin oldukça ilgi çekici olduğunu hissettim. Ardından birkaç sayfa karıştırdım ve daha da meraklandım.

Okumaya başladıktan sonra, Orhan Pamuk'un anılarının ve düşüncelerinin beni içine çektiğini hissettim. Yazarın edebiyat ve hayata dair felsefeleri gerçekten etkileyiciydi. Kitabı okurken, adeta yazarın düşüncelerine ortak oldum ve hayatıma dair yeni bir perspektif kazandım.

Eğer siz de benim gibi sürükleyici bir kitap arıyorsanız, Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı eserini kesinlikle öneririm. Halk Kitabevi'nde bulabilirsiniz ve eminim ki siz de en az benim kadar etkileneceksiniz.

49b8c897-d6b2-4d98-8de6-b28204eda3ea_1024x1024.jpeg

TamerKs

80+ Silver
Gerilim ve korku için hap gibi alıp yutacağın sürükleyici kitap istiyorsan kesinlikle Stephen King yazarının kitaplarına bakmalısın, merak uyandırıcı ve sürükleyici kitap istiyorsan Agatha Christie yazarının kitapları tam sana göre.

Top Bottom