Neler Yeni

Super Sport Motosiklet Önerebilir Misiniz?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bir dostum motosiklet almak istiyor. Bütçesi 130.000 TL'ymiş. Kendisine 0 km 2022 YZF R25 ABS almasını önerdim. Sizin önerileriniz nedir?

CoNKeR

80+ Bronze
Yaşı kaç?
Daha önce ne kadar süre motor kullandı ve hangi motorları kullandı?
Hangi motorda kaç km tecrübesi var?
Ve son olarak süpersport almakta kararlı mı, sport touring olmaz mı?
Ben olsam bu fiyatlarda CBF1000 veya CBF600 bakardım (Tecrübelerini bilmeden söylüyorum).

bwNN

80+ Silver
MT 07 bulabilir temiz zor gibi ama naked

Son düzenleme:

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşı kaç?
Daha önce ne kadar süre motor kullandı ve hangi motorları kullandı?
Hangi motorda kaç km tecrübesi var?
Ve son olarak süpersport almakta kararlı mı, sport touring olmaz mı?
Ben olsam bu fiyatlarda CBF1000 veya CBF600 bakardım (Tecrübelerini bilmeden söylüyorum).

Yaşı 21. Daha önce YZF 125 kullanıyordu. O motorda 18.000 km yapmış. Super Sport almakta kararlı sanırım. 0 km ilk tercihimiz olacaktır.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
tunahan
MT 07 bulabilir temiz zor gibi ama naked
Dostum mt07 nin ne kadar güçlü ve kontrolsüz bir makina olduğunu biliyor musun kontrol edemez 5 dk da düşürür kaza yapar motoru hele tecrübesi yoksa kameraya almak gerekir film gibi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşı 21. Daha önce YZF 125 kullanıyordu. O motorda 18.000 km yapmış. Super Sport almakta kararlı sanırım. 0 km ilk tercihimiz olacaktır.
Bence super sport 125 r ı daha fazla kullanasın 30.000 de geçsin 250 liğe babamın tavsiyesi

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
130K'yı R25'e asla vermezdim. İllaki sıfır alacaksa R25'den başka pek bir seçenek yok zaten ama MT07 almak var yani:D

bwNN

80+ Silver
Dostum mt07 nin ne kadar güçlü ve kontrolsüz bir makina olduğunu biliyor musun kontrol edemez 5 dk da düşürür kaza yapar motoru hele tecrübesi yoksa kameraya almak gerekir film gibi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence super sport 125 r ı daha fazla kullanasın 30.000 de geçsin 250 liğe babamın tavsiyesi
18 bin km yapmış tecrübesiz değil bence :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,793
Üyeler
154,284
Son üye
pirpir03
Top Bottom