Neler Yeni

Superonline 1000 mbit yerine 100 mbit sabit hız almak

Napellon

80+
Superonline fiber bağlattım huaweinin bi modemini verdiler wifi6 gpon girişli. Cat6 kablo ile bağdaştırıcı seçeneklerinde 100 mbps sabit hız alıyorum. Ayarlardan 1 gigabite çekip hızı almayı denedim herşeyi denedim ama alamıyorum çıldırıcam. Ethernet kartı aldım onuda anakarta takamıyorum rtx 2060 ekran kartım ethernet kartı takıcağım yeri kapatıyor. İnternette girmediğim türkçe ingilizce site kalmadı tüm konuları okudum ama olmuyor olmuyor olmuyor tam çıldırmalık günlerdeyim help meeee

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
alt yapınız max 100 destekliyo olabilir mi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Paketin kaç mbps

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Napellon

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o zaman bence arayın hocam onları bizdede oluyordu
Ne için aricamki adamlar bizde her şey okey diyor bilgisayarı açıp gösterdim bizlik değil diyor haksızda değiller
Mesaj otomatik birleştirildi:

WiFi ile 5ghz de kaç mbps alıyorsun
Valla wifi açıp giriyorum kaç ghz den girdiğimi bilmiyorum wifi bile düşük veriyor ama 500 mbiti görüyor onunla ilgili ayrı bi kayıt açtırdım zaten. Önemli olan kabloluda pc de 100 mbit göstermesi ayarlarda ya çıldırıcam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne için aricamki adamlar bizde her şey okey diyor bilgisayarı açıp gösterdim bizlik değil diyor haksızda değiller
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla wifi açıp giriyorum kaç ghz den girdiğimi bilmiyorum wifi bile düşük veriyor ama 500 mbiti görüyor onunla ilgili ayrı bi kayıt açtırdım zaten. Önemli olan kabloluda pc de 100 mbit göstermesi ayarlarda ya çıldırıcam
WiFi ile 500 görmesi normal ama kabloda normal değil Cat6 internet kablosu değil mi PC ye bağlı olan

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evet iki tane cat6 kabloda denedim. Hıza baktığımda 100 mbps yazıyor. varya hani şu sağ alttaki logoya tıklayıp girdiğimiz açılan küçük pencere
Onun bir ayarı vardı PC de onu yaptın değil mi sınırlandırma gibi bişey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,732
Üyeler
156,378
Son üye
yazodrn
Top Bottom