Neler Yeni

supplement kullanımı için doktor kontrolü

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
vücudun amino asitlere olan ihtiyacını ölçmek için (örn. benim vücudumun glutamine ihtiyacı var mı?) veya protein tozu ve creatin kullanırken böbreklerimde sorun yaşamamak için kontrol yaptırmak istiyorum bunu nasıl yaparım doktora ne demem lazım ne diye randevu almalıyım veya tecrübelerini paylaşmak isteyen olursa sevinirim
ayrıca çok kritik bir konu daha var, bu kontrollerde sigara içtiğim çıkar mı? anne baba biraz hassas bu konularda sağlıksız olduğunu kötü bir şey olduğunu vs bende biliyorum lütfen bu konudan duyar kasmayın

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Aminoasit konusunu bilmiyorum. Dahiliyeye gidip böbrek fonksiyon testi bakmasını istiyebilirsiniz kanla bakılıyor. Sigara konusunda da benim bir hocama kan değerlerimi gösterdiğimde sigara mı içiyorsun diye sormuştu yani anlayabilirler.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aminoasit konusunu bilmiyorum. Dahiliyeye gidip böbrek fonksiyon testi bakmasını istiyebilirsiniz kanla bakılıyor. Sigara konusunda da benim bir hocama kan değerlerimi gösterdiğimde sigara mı içiyorsun diye sormuştu yani anlayabilirler.
çok teşekkür ederim hocam

oneekiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
fatih altay
Discord
fatihx37#5360
vücudun amino asitlere olan ihtiyacını ölçmek için (örn. benim vücudumun glutamine ihtiyacı var mı?) veya protein tozu ve creatin kullanırken böbreklerimde sorun yaşamamak için kontrol yaptırmak istiyorum bunu nasıl yaparım doktora ne demem lazım ne diye randevu almalıyım veya tecrübelerini paylaşmak isteyen olursa sevinirim
ayrıca çok kritik bir konu daha var, bu kontrollerde sigara içtiğim çıkar mı? anne baba biraz hassas bu konularda sağlıksız olduğunu kötü bir şey olduğunu vs bende biliyorum lütfen bu konudan duyar kasmayın
reisko valla kreatin kullanıyorum bi süredir (1 sene) doktor kontrolüne falan gitmedim sadece bol su içmek yeterli oluyo öyle kafaya takılacak bir şey değil kullanırsın 1 ay kadar sana kötü bi etki bırakırsa ki bırakacağını sanmıyorum o zmn kesersin ama dediğim gibi günde su cidden çok içiyorum ben minimum 4 litre

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
reisko valla kreatin kullanıyorum bi süredir (1 sene) doktor kontrolüne falan gitmedim sadece bol su içmek yeterli oluyo öyle kafaya takılacak bir şey değil kullanırsın 1 ay kadar sana kötü bi etki bırakırsa ki bırakacağını sanmıyorum o zmn kesersin ama dediğim gibi günde su cidden çok içiyorum ben minimum 4 litre
reisko benim bir arkadaş da kullanıyordu whey creatin vs creatizin miydi tam hatırlamıyorum ismi kreatine benzeyen bir şey bunun vücudunda zaten sentezleniyormuş bu bir de ekstra kreatin whey falan böbrekleri sıkıntıya girmişti o yüzden baktırmak istiyorum su konusunda sıkıntı yok bende en az 2.5 3 litre içiyorum

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,101
İsim
Hakan
creatinle protein tozu (protein tozu opsiyonel) hariç diğerleri o kadar gerekli değil ki bcaa tam anlamıyla gereksiz bir şey

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
creatinle protein tozu (protein tozu opsiyonel) hariç diğerleri o kadar gerekli değil ki bcaa tam anlamıyla gereksiz bir şey
biliyorum hocam dediğiniz gibi normalde bcaa gereksiz bir supplement ama ben yine de komple bir kontrol ettirmek istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,894
Üyeler
141,352
Son üye
emperorseas
Top Bottom