Neler Yeni

Taahhütün bitmesine 1 ay kaldı nasıl özel teklif alırım?

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
Türk Telekom taahhütünün bitmesine 1 ay kaldı ve özel bir teklif için aramadılar nasıl teklif alırım şuan uygulamada kampanya adı altında 550 tl istiyorlar ortalama.

xTURANN

80+ Bronze
Turkcell kullanıyorum. 18GB'lık pakete 180 TL ödüyordum. Şuan En Düşük 330 TL'lik tarife var.
Çareyi buldum. Vodafone'a geçmek. Çok daha ucuza tarifeler var. Yanlış hatırlamıyorsam 20 GB 184 TL mi neydi. Sosyal medya falan sınırsızdı. Tabii tam hatırlamıyorum.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Volkan
Özel diye bir şey yok , her arayan başka fiyat veriyor. Güncel kura Bakarak mı söylüyorlar anlamadım 😂 en son yeter dedim 2 yıl uzattı. 50 mbit 304 ilk yıl ikinci yıl 364

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Çağatay
Türk Telekom taahhütünün bitmesine 1 ay kaldı ve özel bir teklif için aramadılar nasıl teklif alırım şuan uygulamada kampanya adı altında 550 TL istiyorlar ortalama.
İnternet altyapınızda başka hangi firmalar var ?

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Volkan
Turkcell kullanıyorum. 18GB'lık pakete 180 TL ödüyordum. Şuan En Düşük 330 TL'lik tarife var.
Çareyi buldum. Vodafone'a geçmek. Çok daha ucuza tarifeler var. Yanlış hatırlamıyorsam 20 GB 184 TL mi neydi. Sosyal medya falan sınırsızdı. Tabii tam hatırlamıyorum.
Ev intenetinden bahsiyor sanırım telefon değil.

Çoktan özel teklif gelmesi lazımdı ararlarsa fiyatlar çok pahalı başka firmaya geçeceğim filan de işe yarar belki. Teklif sunmazlarsa gerçekten de başka firmaya geçebilirsin :D

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Volkan
Çoktan özel teklif gelmesi lazımdı ararlarsa fiyatlar çok pahalı başka firmaya geçeceğim filan de işe yarar belki. Teklif sunmazlarsa gerçekten de başka firmaya geçebilirsin :D
O telekomda işe yaramıyor 😁

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Özel teklif evet vardı 3-4 sene önce piyasa böyle çöp olunca Türk milletinin 5 kuruş değeri kalmayınca firmalar neden uğraşsın 3 krş düşük paket alman için ?

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
Özel diye bir şey yok , her arayan başka fiyat veriyor. Güncel kura Bakarak mı söylüyorlar anlamadım 😂 en son yeter dedim 2 yıl uzattı. 50 mbit 304 ilk yıl ikinci yıl 364
ne zaman verdi bu fiyatı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,996
İsim
uwu
Türk Telekom taahhütünün bitmesine 1 ay kaldı ve özel bir teklif için aramadılar nasıl teklif alırım şuan uygulamada kampanya adı altında 550 TL istiyorlar ortalama.
müşteri temsilcisini arıyorsun taahhütüm bitince başka operatöre geçeceğim de şuan geçsem ne kadar çıkar de oda baya ucuza paket seçenekleri sunar eğer pahalı söylüyorsa yüzüne kapat !

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
müşteri temsilcisini arıyorsun taahhütüm bitince başka operatöre geçeceğim de şuan geçsem ne kadar çıkar de oda baya ucuza paket seçenekleri sunar eğer pahalı söylüyorsa yüzüne kapat !
ev interneti olduğu için onun altyapısına bağımlıyım o yüzden başka operatör demek mantıklı mı bilemedim

Top Bottom