Neler Yeni

TABLET ÖNERİSİ ( SAMSUNG - HUAWEİ )

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Rüzgar Kayalı
Merhabalar. Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Tablet almayı düşünüyorum ama çok arada kaldım. Samsung için hem ekran büyüklüğü hemde samsung olması sebebiyle düşündürüyor. Huawei de klayve ve teknik özellikleri iyi olması ile düşündürüyor ama google desteği yok. Biraz daha küçük o da çok önemli mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Huawei MatePad Air 8+128 GB + M-pen + Klavye 14.000 TL

Samsung S7 FE 4+64 GB + S- pen 10400TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Bende çok arada kaldım. Çizim yapan yeğenim için ekteki tableti aldım. Gerçekten çok iyi fiyatına göre tavsiye ederim. Huawei her ne kadar google programları yüklenmiyor görünsede bir program aracılığı ile kurabiliyorsun ancak bazı programlar çok verimli olmuyor. Atma problemi vs yaşayabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 2 yıl önce çıkan bir s7 fe alacağına güncel olan s9 fe çok daha mantıklı olacaktır zaten güncelleme vs bakımından.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Rüzgar Kayalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende çok arada kaldım. Çizim yapan yeğenim için ekteki tableti aldım. Gerçekten çok iyi fiyatına göre tavsiye ederim. Huawei her ne kadar google programları yüklenmiyor görünsede bir program aracılığı ile kurabiliyorsun ancak bazı programlar çok verimli olmuyor. Atma problemi vs yaşayabiliyor.

Ayrıca 2 yıl önce çıkan bir s7 fe alacağına güncel olan s9 fe çok daha mantıklı olacaktır zaten güncelleme vs bakımından.
S9 fe de düşündüm fakat boyut sebebi ile sıcak bakamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Hasan Can Doğru
Bence boyut gayet güzel ve yeterli ha bütçe varsa direk s9 una yada s9 ultrasına bakabilirsiniz. Tabletler maalesef amiral gemisi telefonlar gibi 5-6 sene güncelleme almıyor bunu göze alarak eski cihaz alın. S7 nin gidebileceği çok senesi kalmadı hocam. Yakında desteğini bırakır samsung.

Şimdi baktım evet yazılım güncellemesi bitmiş. 1 yıl güvenlik güncellemesi kalmış sadece oda 3 ay önce 1 yıl demiler yani 7 ay güvenlik güncellemesi kalmış. Yazılım yok maalesef.

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Hocam samsunglarda çoklu ekran özelliği vs. çok güzel ama klavye vb. şeyler oldukça pahalı. Huawei daha mantıklı gibi geliyor indirmek istediğin uygulamaların hepsini kolayca indirebilirsin. Klavye + kalem aldığından ucuza da geliyor Mate pad air yerine 11.5'e de bakabilirsin o daha uygun fiyatlı.
Ayrıca bu videoyu izleyebilirsin bu kanalda diğer tablet karşılaştırmaları da var.

Ben de tablet almayı düşünüyordum aklımda samsung vardı ama öğrencilik defterini kapatalı çok oldu. Eğlence için honor tab x9 aldım oldukça memnunum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
huawein kendi kalemi güzel diyolar ben samsungun kalemini pek beğenemdim

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
Merhabalar. Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Tablet almayı düşünüyorum ama çok arada kaldım. Samsung için hem ekran büyüklüğü hemde samsung olması sebebiyle düşündürüyor. Huawei de klayve ve teknik özellikleri iyi olması ile düşündürüyor ama google desteği yok. Biraz daha küçük o da çok önemli mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Huawei MatePad Air 8+128 GB + M-pen + Klavye 14.000 TL

Samsung S7 FE 4+64 GB + S- pen 10400TL
Bütçe artırabilirseniz tab s9 ve s9+ önerebilirim.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
bende 1 aydır s9 fe kullanıyorum yalnız 12 inc tabletlerin boyutuna bi mağaza da bakın derim ilk önce s9 fe plus almıştım ama ekranı o kadar büyük ki çok rahatsız ediyordu iade ettim. s9 fe den çok memnunum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Feyzullah
tab s9 bayağı güzel para az ise fe seriside alınır

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Eren Turhan
Hocam bende s7fe var ben gayet begeniyorum kalemi vs güzel notesehlf uygulamasi ile birlikte gelio tablet, noteshelf bence not konusunda samsung notesdan daha güzel ozellikle yazma zevki harika diyebilirim , tabletin tek kötu yani benim için büyük olmasi ara sıra oyun vs oynamak istesem zor oluyor elde tutumasi vs taşınması konusunda pek sorun yasamadim ama benim tercihim kucuk tabletten yanadir , kalemin gecikmesi bir apple gibi degil fakat takintili degilseniz farkedilecek bir sey değil

MythPhantom

80+ Bronze
matepad air alın hocam yada 2.el tab s8 bulabilirsiniz
tab s7fe ve s9fe nin işlemcisi kötü
ikinci el bakın yada matepad air yerine sunu da bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom