Neler Yeni

Samsung Galaxy Tab S7 FE mi yoksa Huawei Matepad 11 mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
S9 FE öğrenci indirimi ile iyi fiyata geliyor samsung sitesinde vade farksız taksit avantajı falanda var. büyük ekran isteğini anlıyorum ama s7fe aşırıya kaçabilir 12.4 inc bi tabletin boyutuna herhangi bi mağazadan bak derim. ben s9 fe kullanıyorum memnunum her türlü işimi görüyor
Sanırım 12 inc dediğin s9 fe+,ben plus olmayanı düşünüyorum.O kadar ekranı ben de istemem laptop zaten 15 inc :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye varda pahalı knk huawei de google yok ve güncelleme almayı daha erken bitirecek sen bilirsin o klavye heves bence kalem her türlü işini görüyor tabi yazmayı seviyorsan
Doğru diyorsun ya zaten pdfe felan işlemler yapcağım için çok kullanmam klavyeyi.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
İmdirimle bile vergi dilimine girmiyor değil mi o cihaz? Kendim için soruyorum.
yok vergi indirimine girmiyor ama öğrenci indirimiyle 1500-2000 lira düşüyordu ben kampanyayı 2 kez kullandığım için şu an öğrenci indirimli fiyatını göremiyorum ayrıca samsung sitesinde 3 ay ekran koruma da var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yok vergi indirimine girmiyor ama öğrenci indirimiyle 1500-2000 lira düşüyordu ben kampanyayı 2 kez kullandığım için şu an öğrenci indirimli fiyatını göremiyorum ayrıca samsung sitesinde 3 ay ekran koruma da var
Normal fiyat 11K şuan aslında dediğin kadar düşse kurtarır da düşmez sanırım 😅

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Sanırım 12 inc dediğin s9 fe+,ben plus olmayanı düşünüyorum.O kadar ekranı ben de istemem laptop zaten 15 inc :D

Doğru diyorsun ya zaten pdfe felan işlemler yapcağım için çok kullanmam klavyeyi.
bildiğim kadarıyla s7 fe de 12 inc di o yüzden dedim aynen knk klavye işi fanteziye kaçıyor. ben ilk s9fe plus aldım ekran o kadar büyük ki taşırken falan korkuyorsun yani onu sabit kullanman lazım ama s9 fe tam ideal boyutta ve kalemle kullanmak aşırı zevkli

Normal fiyat 11K şuan aslında dediğin kadar düşse kurtarır da düşmez sanırım 😅
aynen 11di ben 9599e aldım 2 ay oldu o zaman yine 9500 e düşecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
bildiğim kadarıyla s7 fe de 12 inc di o yüzden dedim aynen knk klavye işi fanteziye kaçıyor. ben ilk s9fe plus aldım ekran o kadar büyük ki taşırken falan korkuyorsun yani onu sabit kullanman lazım ama s9 fe tam ideal boyutta ve kalemle kullanmak aşırı zevkli

aynen 11di ben 9500e aldım 2 ay oldu o zaman yine 9500 e düşecek
Bence de kocaman ekrana gerek yok,yazılar okunsun yeter ya.Kalemi bazı kişiler kötülüyor da nasıl ? Çok merak ettim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

aynen 11di ben 9599e aldım 2 ay oldu o zaman yine 9500 e düşecek
9599 ne ya 100TL daha düşememiş mi samsung 😅

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bence de kocaman ekrana gerek yok,yazılar okunsun yeter ya.Kalemi bazı kişiler kötülüyor da nasıl ? Çok merak ettim.
neyini kötülemişler knk ben görmedim bence çok pratik benim çok işime yarıyor parmaklar biraz büyük olduğundan hem ekranda daha rahat hissettiriyor. hemde yazmak çizmek iyi geliyor mesela tablete yaklaştırdığında direk kalemi görüyor ve ekrana istediğini çiziyorsun derslerde vs. altını çizmek istediğin bir sey olur falan onu öyle halledersin

9599 ne ya 100TL daha düşememiş mi samsung 😅
harbi öyle ama zam yememişse hala 9600e satılıyorsa al derim ben alalı 1.5 ay falan oluyor illaki fiyatta bir seyler olur gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
neyini kötülemişler knk ben görmedim bence çok pratik benim çok işime yarıyor parmaklar biraz büyük olduğundan hem ekranda daha rahat hissettiriyor. hemde yazmak çizmek iyi geliyor mesela tablete yaklaştırdığında direk kalemi görüyor ve ekrana istediğini çiziyorsun derslerde vs. altını çizmek istediğin bir sey olur falan onu öyle halledersin

harbi öyle ama zam yememişse hala 9600e satılıyorsa al derim ben alalı 1.5 ay falan oluyor illaki fiyatta bir seyler olur
Kalemin ucu hakkında bir yorum vardı:"urunu alali 1.5 ay anca olmuştur kalem ucu yazmiyor kalemin ucu yamuldu gibi temassizlik olusuyor. ınanin pisman oldum. madem bozulacak niye sattiniz. neyse pismanim sonuc itibariyle","5 günde kalemin ucu hiç bir darbe almamasına rağmen deforme oldu.","Ürün çok güzel. Çizim yapmak için aldım. Kalemin tepki süresinden ve ekrana dokunuş hissiyatından memnunum. Sanki papaerlike varmış gibi. Ancak yedek kalem ucu kutundan çıkmayışı ve ülkemizde satılmayışı tamamen hayal kırıklığı. Ben malum markanın kalemi içinden çıkmıyor diye bunu almıştım. Apencilin içinden yedek uç çıkıyor. Bunun yedek kalemini alsan 1000tl ve içinden yine yedek çıkmıyor."ve"bende ürünün kalemi iyi çalışmıyor"

BabaVoss7

80+ Silver
Klavye cidden takılma. Evet güzel işlevsel ama işin varsa pcden yapıyorsun klavyelik olanı. Dosya düzenlemek pc kadar kolay ve işlevsel olmuyo haliyle. Daha çok kalem lazım oluyor tabletlerde. İki kalemide denemiş biri olarak samsung benim daha çok holuma gitti. Huaweide google ı bi şekilde halletsende zamanla uygulama güncellemek ainir edici oluyo. Bence samsungtan vazgeçme.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kalemin ucu hakkında bir yorum vardı:"urunu alali 1.5 ay anca olmuştur kalem ucu yazmiyor kalemin ucu yamuldu gibi temassizlik olusuyor. ınanin pisman oldum. madem bozulacak niye sattiniz. neyse pismanim sonuc itibariyle","5 günde kalemin ucu hiç bir darbe almamasına rağmen deforme oldu.","Ürün çok güzel. Çizim yapmak için aldım. Kalemin tepki süresinden ve ekrana dokunuş hissiyatından memnunum. Sanki papaerlike varmış gibi. Ancak yedek kalem ucu kutundan çıkmayışı ve ülkemizde satılmayışı tamamen hayal kırıklığı. Ben malum markanın kalemi içinden çıkmıyor diye bunu almıştım. Apencilin içinden yedek uç çıkıyor. Bunun yedek kalemini alsan 1000tl ve içinden yine yedek çıkmıyor."ve"bende ürünün kalemi iyi çalışmıyor"
En iyi kalem bence Samsungda. Ama evet kullanmıştım nazik bir kalem takur tukur vurarak kullanılacak bir şey değil. Apple pencil tam takur tukur vurmalık mesela ama hissiyat yok gibi. Huawei nin kalemi denemedim ama o da Apple gibi sanırım adamlar her şeyi Apple den çakıyor zaten 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
Klavye cidden takılma. Evet güzel işlevsel ama işin varsa pcden yapıyorsun klavyelik olanı. Dosya düzenlemek pc kadar kolay ve işlevsel olmuyo haliyle. Daha çok kalem lazım oluyor tabletlerde. İki kalemide denemiş biri olarak samsung benim daha çok holuma gitti. Huaweide google ı bi şekilde halletsende zamanla uygulama güncellemek ainir edici oluyo. Bence samsungtan vazgeçme.
Huawei'nin google desteği olsa net alırdım ama google uygulamaları için farklı uygulama yükleyip indirmek uğraştırıcı gerçekten.Üstüne üstlük güncelleme gelince sıkıntı olabiliyormuş.Hiç uğraşamam açıkçası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,883
Üyeler
147,031
Son üye
queefer
Top Bottom