Neler Yeni

Öneri Tablet Önerisi Yapar Mısınız? Bütçe 7-8 Bin

Cesur49

80+ Bronze
işletim sistemi gayet akıcı. uygulama mağazası olarak çoğu uygulama bulunuyor. bulunmayan uygulamalar için apk pure, aurora store gibi mağazalar çok iş görüyor. youtube vanced uygulaması ile youtube kullanıyorum çok memnunum şuana kadar bir sıkıntısını görmedim. kendi tarayıcısı güzel çalışıyor. tarayıcı olarak opera denemiştim ama ara sıra takılıyor. oyunlarda google ile giriş yapamamak en büyük eksisi bence.
Sormayı unuttum, USB flash bellek takılıyor mu? Film dizi nasıl atılır?

kelomerosan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Kerem Eldes

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
hocam bende 2 gündür araştırıyorum benzer konuyu actım matepad iyide yorumlara googlede baktımda google servisleri yok YouTube bile acarken sıkıntı ondan dolayı onu eledim. 9k varsa iPad 9 alıp önüne bakmak en mantıklısı. o kadar bütçem yok dersen redmi pad 6 işini görür.

Cesur49

80+ Bronze
hocam bende 2 gündür araştırıyorum benzer konuyu actım matepad iyide yorumlara googlede baktımda google servisleri yok YouTube bile acarken sıkıntı ondan dolayı onu eledim. 9k varsa iPad 9 alıp önüne bakmak en mantıklısı. o kadar bütçem yok dersen redmi pad 6 işini görür.
İyice kafam karıştı şimdi. Huawei ekran falan çok iyiymiş. iPad film dizi izlemede sıkıntı olur dedim malum flash takılmıyor, yüklenmiyor içine filan. Bir de ekran kalitesi falan Huawei kadar değilmiş.

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
İyice kafam karıştı şimdi. Huawei ekran falan çok iyiymiş. iPad film dizi izlemede sıkıntı olur dedim malum flash takılmıyor, yüklenmiyor içine filan. Bir de ekran kalitesi falan Huawei kadar değilmiş.
vallahi YouTube de baya iyi hit alan bir kanal sahibine bugün canlı yayında sordum ipad 9 al dedi. Huawei iyide düşünsene YouTube bile zahmetle acıyorsun tarayıcıdan falan.. bunun bide oyunlara girerken google üyelikle girememesi falan var akıl işi değil.

Cesur49

80+ Bronze
vallahi YouTube de baya iyi hit alan bir kanal sahibine bugün canlı yayında sordum ipad 9 al dedi. Huawei iyide düşünsene YouTube bile zahmetle acıyorsun tarayıcıdan falan.. bunun bide oyunlara girerken google üyelikle girememesi falan var akıl işi değil.
Ekranı çok güzel 120hz, donanımı güzel cihaz. iPad de böyle olsa ne ala. Dizi film izlemek de zahmetli olur yolda. Çıkamadım işin içinden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Sormayı unuttum, USB flash bellek takılıyor mu? Film dizi nasıl atılır?
evet takılıyor. normal android cihaza atar gibi. (zaten android tabanlı bir işletim sistemi var)
Mesaj otomatik birleştirildi:

youtube vanced uygulaması ile uygulama olarak izleyebiliyorsunuz.

youtube music de kullanabiliyorsunuz aynı şekilde.

videoları 4k hdr açabiliyor uygulamadan.

BabaVoss7

80+ Silver
Hocam sen takma onları bi yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı yok google uygulamaları içinde. Yöntemleri var bi kere uğraşıcaksın tmam yani. Bende ekran güzel olduğu içib aldım gerek aksesuarı filan çok iyi. Yakın zamanda bir çok konusu açıldı onlara bakarsanız detaylıca anlatılıyor her şey

Cesur49

80+ Bronze
Flash bellek için USB’den type c dönüştürücü mü lazım? Type C girişi varmış galiba sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
Flash bellek için USB’den type c dönüştürücü mü lazım? Type C girişi varmış galiba sadece.
aga almadıysan fikir sahibi ol diye yazıyorum ipad 9 aldım 3 saatir genshin impact ve wild rift oynuyorum tablet hicmi ısınmaz yağ gibi akıyor. android tablet alınmaz ondan artık emin oldum iPad 7 al gerekirse matepad alma google servisi olmayan cihazı ne yapacan.

Cesur49

80+ Bronze
aga almadıysan fikir sahibi ol diye yazıyorum ipad 9 aldım 3 saatir genshin impact ve wild rift oynuyorum tablet hicmi ısınmaz yağ gibi akıyor. android tablet alınmaz ondan artık emin oldum iPad 7 al gerekirse matepad alma google servisi olmayan cihazı ne yapacan.
Oyun için almayacağım. iPad güzel de içine film atamıyorsun flash takılmıyor filan. Bir de ekranı çok iyi değil. İşletim sistemi çok güzel sadece.

umix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ümit
Oyun için almayacağım. iPad güzel de içine film atamıyorsun flash takılmıyor filan. Bir de ekranı çok iyi değil. İşletim sistemi çok güzel sadece.
doğrudur hocam ben sadece alıp denedikten sonra almaya kararsız kalan arkadaşlar icin yazdım umarım kafana göre bir ürün bulursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
993,285
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11