Neler Yeni

Yardım Tabletimin dokunmatiği bozuluyor

SnareEcho

80+ Silver
Arkadaşlar Lenovo TAB M10 HD tabletim var. Ara ara 6-7 sn dokunmatiği bozuluyor. Sebebi/sebepleri nedir? Nasıl çözülür?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,864
İsim
Mert Can Ergün
Kendisi mi basıyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,003
İsim
uwu
Hayır kalıyor öyle 6-7 saniye
Kablo fazla bükülmüş olabilir bnim eski tabletvardi bu niye böyle dokunmatik çalışmıyor diye içini açtım bı baktım dokunmatik kablosunun. Üstü uzola bantla tutturulmuş düzgünce taktım şuan çalışıyor sen yapabilecegini düşünüyorsan bı aç derim soket tam takılı değildir ince soket ucu dokunmatik kalın olan genelde ekranindir

SnareEcho

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablo fazla bükülmüş olabilir bnim eski tabletvardi bu niye böyle dokunmatik çalışmıyor diye içini açtım bı baktım dokunmatik kablosunun. Üstü uzola bantla tutturulmuş düzgünce taktım şuan çalışıyor sen yapabilecegini düşünüyorsan bı aç derim soket tam takılı değildir ince soket ucu dokunmatik kalın olan genelde ekranindir
İnternetten bakıp yaparım onda problem yok ama bir şey olur diye korkarım. Babam ve annem de becermez. Anca dayım yapar. Dayımla da en erken Nisan ayında görüşürüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Garanti devam ediyorsa bence garantiye yolla kendin yaparken teknik olarak tableti içini açacaksın ve bundan dolayı Garanti'yi iptal edebilirler

Top Bottom