Neler Yeni

Takas ile S24 Ultra Almakla Hata mı Ettim?

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Sinan
Bütçe
50000
Bugün Hepsiburada da Samsung S24 Ultra 512 GB versiyonu 5000 lira kupon ile 60.999 liraya geliyordu. Elimde 4 yıl önce aldığım Xiaomi Mi note 10 lite cihaz vardı. Onu takas etmek istediğimde 4220 lira fiyat verdi sistem. 8000 lira da takas desteği olduğu için cihaz bana 48.780 liraya gelmiş oldu. Kredi vs işine girmedim hazırda param vardı telefon için ayırdığım ama forumu biraz karıştırınca iyilerin yanında kötü yorumlara da denk geldim. Apple sevmediğim için her türlü Android alacaktım fakat şu an seçtiğim model konusunda biraz şüpheye düştüm.

Sonuç olarak iki sorum olacak.

Sizce aldığım fiyat iyi mi?
Farklı bir modele yönelmemekle hata mı ettim?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Bugün Hepsiburada da Samsung S24 Ultra 512 GB versiyonu 5000 lira kupon ile 60.999 liraya geliyordu. Elimde 4 yıl önce aldığım Xiaomi Mi note 10 lite cihaz vardı. Onu takas etmek istediğimde 4220 lira fiyat verdi sistem. 8000 lira da takas desteği olduğu için cihaz bana 48.780 liraya gelmiş oldu. Kredi vs işine girmedim hazırda param vardı telefon için ayırdığım ama forumu biraz karıştırınca iyilerin yanında kötü yorumlara da denk geldim. Apple sevmediğim için her türlü Android alacaktım fakat şu an seçtiğim model konusunda biraz şüpheye düştüm.

kuşkun olmasın hiç şaşma dogru karar almızsın baya da ucuza. ip14 13 fiyatına hemde

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Şahsen kesinlikle hata ettiğini düşünmüyorum. Sadece kafamda bir soru var çinko karbon bir vatandaş mısınız (telefonu uygulamalar, alo-alo, arada sırada kamera için mi kullanacaksınız) yoksa ben bu telefonun her nimetinden faydalanacağım her bir özelliğini kullanacağım demek için mi aldınız. Sonuçta S24 Ultra gerçekten fazla fazla özellik barındırmakta bunları kullanmadıktan sonra S21FE olsun veya S23 FE gayet de yeterli olurdu. Yani verilen paradan çok verilen paranın karşılığını almak benim düşüncem :blobdance:

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Sinan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen kesinlikle hata ettiğini düşünmüyorum. Sadece kafamda bir soru var çinko karbon bir vatandaş mısınız (telefonu uygulamalar, alo-alo, arada sırada kamera için mi kullanacaksınız) yoksa ben bu telefonun her nimetinden faydalanacağım her bir özelliğini kullanacağım demek için mi aldınız. Sonuçta S24 Ultra gerçekten fazla fazla özellik barındırmakta bunları kullanmadıktan sonra S21FE olsun veya S23 FE gayet de yeterli olurdu. Yani verilen paradan çok verilen paranın karşılığını almak benim düşüncem :blobdance:
Yok hocam düz kullanıcı değilim. Mobil oyun oynuyorum fazlaca. Ek olarak fotoğraf merakım var severim çekim yapmayı. Ben çok sık telefon değiştiren birisi değilim. Xiaomi yi aldığımda orta segment bir telefondu ama 4 yıl kullandım. Ondan önce 6-7 yıl kadar iphone 4s kullanmıştım. O yüzden olabilecek en iyi telefonlardan birisini alıp en az 5-6 yıl kullanmayı hedefliyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İyi seçim ve fiyat bence

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Yok hocam düz kullanıcı değilim. Mobil oyun oynuyorum fazlaca. Ek olarak fotoğraf merakım var severim çekim yapmayı. Ben çok sık telefon değiştiren birisi değilim. Xiaomi yi aldığımda orta segment bir telefondu ama 4 yıl kullandım. Ondan önce 6-7 yıl kadar iphone 4s kullanmıştım. O yüzden olabilecek en iyi telefonlardan birisini alıp en az 5-6 yıl kullanmayı hedefliyorum.
O noktada hayırlı olsun, hatta sizi tebrik ediyorum hayatım boyunca hiç bir zaman bir telefonu 2-3 yıldan fazla kullanamadım hor kullanma sebebi ile. 24 yaşına geldin halen bir telefonuna bakamıyorsun diye de kendime halen ara ara saydırıyorum gayet iyi yatırım sizinki.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

Gayet iyi fiyata almışsın hayırlı olsun.

RyenJuo

80+
Bence iyi yapmışsın. Aynı hareketi ben de yapmayı düşünüyorum. Kullandığım cihaz Note 20 Ultra. Değişim kampanyası ile çok da iyi teklif veriyorlar. Acaba bu cihazdan o cihaza geçmek değer mi bilemiyorum bazen. Yoksa Samsung'un yeni telefon duyurmasını mı beklemeliyim henüz karar verebilmiş değilim.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Furkan Görür

eğer al sat yapmayı düşünmüyorsan hata etmedin. Ayrıca s24 ultra da kumlanma sorunu kronik arızalı. Telefonunda bu sorun var mı bi test et umarım yoktur.

Farklı modelden kastın tek alternatifin apple.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Sinan
eğer al sat yapmayı düşünmüyorsan hata etmedin. Ayrıca s24 ultra da kumlanma sorunu kronik arızalı. Telefonunda bu sorun var mı bi test et umarım yoktur.

Farklı modelden kastın tek alternatifin apple.
Henüz gelmedi cihaz gelince kontrol ederim mutlaka. Farklı modelden kastım başka bir android amiral gemisiydi aslında.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,016
İsim
uwu
Henüz gelmedi cihaz gelince kontrol ederim mutlaka. Farklı modelden kastım başka bir android amiral gemisiydi aslında.
Android de amiral gemisi şahsen Samsung dışına bakılmamalı mümkün olduğunca

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
Elimde note 10 plus var. 5 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum fakat artık yenileme vakti geldi. Sizin gibi almak istedim ama hepsibura da şuanda kupon yok. Geri alım kampanyası da göremedim. Benim telefonuma teklif 5.000 Tl gözüküyor. Acaba siz ne zaman aldınız ?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,216
İsim
.

Hayatının en iyi kararını vermişsin

Top Bottom