Neler Yeni

Takas ile S24 Ultra Almakla Hata mı Ettim?

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
Elimde note 10 plus var. 5 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum fakat artık yenileme vakti geldi. Sizin gibi almak istedim ama hepsibura da şuanda kupon yok. Geri alım kampanyası da göremedim. Benim telefonuma teklif 5.000 Tl gözüküyor. Acaba siz ne zaman aldınız ?
Şimdi kurcalayınca buldum. Satıcı hepsiburada olunca bende 48.500 Tl ye satın alabiliyorum. Benim elimdeki telefonada 4500 diyorlar. Demekki bir çok telefona (Anroid olanlara) bu fiyatları veriyolar.

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Sinan
Şimdi kurcalayınca buldum. Satıcı hepsiburada olunca bende 48.500 Tl ye satın alabiliyorum. Benim elimdeki telefonada 4500 diyorlar. Demekki bir çok telefona (Anroid olanlara) bu fiyatları veriyolar.
Aslında orada en önemli olay 8.000 lira takas desteği bence. Benim telefonumu şu an herhangi bir telefoncuya götürüp satmaya çalışsam bana 4200 lira dahi vermezler. Ama ben şu an aynı telefon için takas desteğiyle birlikte 12.200 lira aldım gibi düşünüyorum ki 4 yıl öncesinin orta segmenti olan bir telefonuna göre gayet iyi bir tutar. Dün yapılan 5.000 lira kupon olayı ara ara geliyor hepsiburadaya ama dediğin gibi sadece hepsiburada satıcılı olanlara geliyor. Beklersen muhtemelen 1-2 haftaya yeniden gelir benzer bir kampanya.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
Aslında orada en önemli olay 8.000 lira takas desteği bence. Benim telefonumu şu an herhangi bir telefoncuya götürüp satmaya çalışsam bana 4200 lira dahi vermezler. Ama ben şu an aynı telefon için takas desteğiyle birlikte 12.200 lira aldım gibi düşünüyorum ki 4 yıl öncesinin orta segmenti olan bir telefonuna göre gayet iyi bir tutar. Dün yapılan 5.000 lira kupon olayı ara ara geliyor hepsiburadaya ama dediğin gibi sadece hepsiburada satıcılı olanlara geliyor. Beklersen muhtemelen 1-2 haftaya yeniden gelir benzer bir kampanya.
Kupon olayı devam ediyor onda sorun yok. Samsung kullanıcı olarak tek kötü yanı değer kaybetmesi başka bir kötü yanı yok. Ben 2019 da 10 bin tl ye almıştım (note 10 plus) bunu ve hala bu fiyattan geri alıyorlar sağolsunlar. (Kampanya ile)

Top Bottom