Neler Yeni

Taksitle Telefon alınıyormu ( 3 taksit )

MiFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
İsmail Gürkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojiye dair her şey
Standart kredi kartıyla iphone 13 alabilirmiyim 3 taksit yaptırsam benim için yeterli .
Taksitle telefon alımı kalktı diyorlar 3 taksit oluyor diyenler var çok fazla kirli bilgi var
Mediamarkt - Teknosa - Vatan gibi yerlerde yapıyorlarmı ?

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Musa Topçu
taksitli alınmıyor dönem borcunu taksitlendirme var ama

şahin doğan

80+ Platinum
Alışveriş kredisi çekip 3 taksit ile alırsın.

beerk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
berk
faizler çok yüksek hocam dün sordum 25klik telefon 30kya geliyor taksitle teknosada

MiFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
İsmail Gürkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojiye dair her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
faizler çok yüksek hocam dün sordum 25klik telefon 30kya geliyor taksitle teknosada
böyle vaziyetin neyse gideyimde samsung alam 15-20k ya kasmaya gerek yok telefon 15 gün daha idare etse iphone 13 alırdımda 15 gün telefonsuz yaşayamam :D

Mr.White

80+ Bronze
böyle vaziyetin neyse gideyimde samsung alam 15-20k ya kasmaya gerek yok telefon 15 gün daha idare etse iphone 13 alırdımda 15 gün telefonsuz yaşayamam :D
Tanıdıklarda falan yok mu idarelik bir telefon rica etsen

MiFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
İsmail Gürkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojiye dair her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tanıdıklarda falan yok mu idarelik bir telefon rica etsen

Kime sorsam yok diyor :D bizde olunca verioz valla neyse şimdi gidiyom a55 almaya samsung işyerinde bugün telefonsuz işkence gibiydi daha fazla dayanamam S21FE ile A55 arasında kaldım sanırım a55 alıcam gidip bakarım

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Standart kredi kartıyla iphone 13 alabilirmiyim 3 taksit yaptırsam benim için yeterli .
Taksitle telefon alımı kalktı diyorlar 3 taksit oluyor diyenler var çok fazla kirli bilgi var
Mediamarkt - Teknosa - Vatan gibi yerlerde yapıyorlarmı ?
eğer akbank a üye değilsen 20k tl 0 faiz kredi hesabı aç hocam 6 ayda ödeyebiliyorsun bende 1 ay önce iphone 14 plus aldım bu şekilde üstüne de birikmiş param vardı koydum

• Beğen
Reaksiyonlar: MiFi

MiFi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
İsmail Gürkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojiye dair her şey
eğer akbank a üye değilsen 20k tl 0 faiz kredi hesabı aç hocam 6 ayda ödeyebiliyorsun bende 1 ay önce iphone 14 plus aldım bu şekilde üstüne de birikmiş param vardı koydum
Fikrin için saol ama banka felan uğraşmak istemiyorum ya gidip samsung a55 alıcam şimdi acil telefon lazım 1 gün telefonsuz geçirdim işte acayip zordu :D

Top Bottom