Neler Yeni

Taksitlendirme yaparsam karttan parayı direkt çeker mi ?

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Arkadaşlarında dediği gibi usta , Ben misal geçen limitim 13k diye 17binlik bi sistemi limitim yüksek değil diye alamadım bide gittim 15k yaptım pek anlamadığım için :D
Sonra limit bidaha yükselmedi bir süre stoktada kalmadı kaldım ortada şuan iyi bi sistem bekliyorum
Limiti mümkün olduğunca yüksek tutmakta fayda var zira, geçen yılın en üst limiti bu yıl orta seviye bir limit haline geldi. Ürünlerin fiyatları ortalama her ay %10 ila %30 arasında artıyor. Otomatik limit arttırma seçeneğini aktif ederseniz, limitini açıldığında size bildirim gelir. Böylece istediğiniz ürünü satın almak istediğinizde limitini yetecektir.

cx571

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet
detaylı açıklayabilir misiniz?Teşekkürler
Örnek 2000 Limitin var. 2000 liraya işlemci aldın. ve bunu 6'ya böldün. Her ay ödeme miktarın 333,3 TL aylık ödemen olur. Her ödemede kartında 333,3 TL limit olmuş olur.
2 ay ödediğin zaman 666,6 TL limit açılmış olur. yani her ödemede limitin açılmış olacak.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
Berk
Kartın limiti alacağınız ürünün toplam tutarına karşılık vermeli, ister 50 taksit ile ayda 10tl ye gelsin ister taksitsiz. Kartın önce toplam tutarı karşılamalı, bu müşteri limitinizdir aynı zamanda.

wessa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
kaan eken
Arkadaşlarında dediği gibi usta , Ben misal geçen limitim 13k diye 17binlik bi sistemi limitim yüksek değil diye alamadım bide gittim 15k yaptım pek anlamadığım için :D
Sonra limit bidaha yükselmedi bir süre stoktada kalmadı kaldım ortada şuan iyi bi sistem bekliyorum
Böyle bir durumda elinizde nakit varsa kredi kartınıza atıp limit yükseltme yapabilirsiniz aklınızda olsun diye söylüyorum. Nakit yoksa maalesef yapılabilecek bir şey yok bazı siteler çoklu kredi kartı ile ödeme alabiliyorlar o da bir seçenek.

Top Bottom