Neler Yeni

Tamir edilemeyen Acer Predator için üst model isteme hakkım var mı?

recepcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Recep Can Yavuz
Merhabalar, yaklaşık 2,5 aydır serviste yedek parça bekleyen cihazım için böyle bir hakkım var mı? Yasal süreç 21 gün fakat benim ki neredeyse 90 gün olacak ve hala bir parça getirtemediler. Bana para iadesi yapalım diyorlar fakat ben 11K'ya RTX 2070'li ve bu kalitede bir cihazı bu fiyata nasıl alayım? Acaba aranızda cidden bu konular hakkında bilgisi olan var mı? Satıcı direk Hepsiburada.

Ürünün birebir aynısı ile değişimini istesem sanırsam ellerinde yok, bu durumda Tüketici Hakem Heyetine baş vursam ne gibi bir sonuç alırım? Bilgili kişiler yazarsa seviniirm.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
üst model verme gibi bir şey olacağını sanmıyorum. para iadesi olur bence.

recepcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Recep Can Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
üst model verme gibi bir şey olacağını sanmıyorum. para iadesi olur bence.
Ya iyi de ben o fiyata şu an 1650'li cihaz zor alıyorum. Bire bir aynısı ile de değiştiremezler o zaman çünkü ellerinde yok gözüküyor. Bu durumda ne yapacağım bilemedim. Hakem heyeti ne gibi bir sonuca varır acaba?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Ya iyi de ben o fiyata şu an 1650'li cihaz zor alıyorum. Bire bir aynısı ile de değiştiremezler o zaman çünkü ellerinde yok gözüküyor. Bu durumda ne yapacağım bilemedim. Hakem heyeti ne gibi bir sonuca varır acaba?
denemende fayda var.

recepcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Recep Can Yavuz
denemende fayda var.
1 hafta daha bekleyeceğim, halan daha bir gelişme olmaz ise servis ile ilgili başvurumu yapacağım bakalım neler olacak. Çünkü her türlü madurum ve bu cihazın 2. kez servise gidişi.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
1 hafta daha bekleyeceğim, halan daha bir gelişme olmaz ise servis ile ilgili başvurumu yapacağım bakalım neler olacak. Çünkü her türlü madurum ve bu cihazın 2. kez servise gidişi.
90 gün olduysa 1 hafta bile bekleme. hemen başvur. 90 günde çözülmeyen şey 1 haftada mı çözülecek ?

recepcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Recep Can Yavuz
90 gün olduysa 1 hafta bile bekleme. hemen başvur. 90 günde çözülmeyen şey 1 haftada mı çözülecek ?
Bugün aradım, sövdüm saydım sonunda beni tamir merkezinin yetkilisi ile görüştürdüler. Dediğine göre perşembe günü gümrük durumu belli olacakmış. Geldi geldi gelmediyse başvurumu yapacağım. Keşke bu süreçten geçmiş biri olsa da anlatsa deneyimlerini.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,505
Üyeler
154,418
Son üye
Joe Castle
Top Bottom