Neler Yeni

Tarihi geçmiş bir şey yenirse ne olur?

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
Az önce marketten aldığım keki yedim fakat ambalajını tam çöpe atacakken son kullanma tarihinin 8 ay geçtiğini fark ettim.Sizce bir şey olurmu?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
8 ay önce üretilmiştir reis 8 ay geçen şeyin orda ne işi var üretim tarihidir o eğer gerçekse git adama hesap sor öyle şeymi olur

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8 ay önce üretilmiştir reis 8 ay geçen şeyin orda ne işi var üretim tarihidir o eğer gerçekse git adama hesap sor öyle şeymi olur
Yok hocam TETT: 28.04.2023 yazıyor pakette başka tarih yazmıyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Az önce marketten aldığım keki yedim fakat ambalajını tam çöpe atacakken son kullanma tarihinin 8 ay geçtiğini fark ettim.Sizce bir şey olurmu?
Nerden aldısan hesabını sormalısın bir yerlere şikayet et sağlık bu 8 ay geçmiş bir şey rafa koyulur mu eğer şikayet etmezsende bu iş daha çok artar.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
8 ay geçse tadında bir değişiklik olabilirdi tekrar tarihini kontrol et o üretim tarihi olabilir. Eğer gerçekten geçmişse git şikayet et ceza yesin

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
C Ş
Yediğin yiyeceğe göre değişir. Tadında farklılık falan sezmediysen bozulmamış oluyor genelde ürün. 8 ay biraz fazla gibi yine de. Birkaç saat içinde vücudunuzda bir tepki, bir karın ağrısı, bir mide bulanması falan olacak mı bunu gözleyin. Böyle durum olursa durumun ciddiyetine göre doktora gitme seçeneğini de düşünün.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yediğin yiyeceğe göre değişir. Tadında farklılık falan sezmediysen bozulmamış oluyor genelde ürün. 8 ay biraz fazla gibi yine de. Birkaç saat içinde vücudunuzda bir tepki, bir karın ağrısı, bir mide bulanması falan olacak mı bunu gözleyin. Böyle durum olursa durumun ciddiyetine göre takipte doktora gitme seçeneğini de düşünün.
Tadı bi garipti aynı zamanda kurumuş, parça parça dökülüyordu ama umursamayıp gömdüm hepsini.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
C Ş
Tadı bi garipti aynı zamanda kurumuş, parça parça dökülüyordu ama umursamayıp gömdüm hepsini.
Kekler genelde bir tık böyle nemli gibi olur içindeki yağdan falan dolayı. Keşke bir ısırık alıp ondan sonra yemeye devam etseydin. Tadının farkına varıp devamını yemezdin böylece.

erayisteya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Ürünü bakkaldan falanmı aldın bakkalda olur genelde böyle şeyler.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
En fazla zehirlenir ölürsün kardeşim. Bu yorumu buraya yazdığına göre bir şey olmamış o yüzden sıkıntı yok bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,944
Üyeler
155,656
Son üye
okant