Neler Yeni

Çözüldü✓ Tavsiyeler üzerine tekrardan bir araştırma yaparak şu şekilde sistem toladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Arkadaşlar dün açtığım konudan tekrardan bir sistem topladım ve sistemin linkini aşağıya bırakıyorum 35 40k arası bir bütçe ile bu şekilde bir sistem toparladım bu fiyata alınır mı? yada alınmaz mı onun yerine bu fiyata şu sistem var diyerek linkte paylaşabilirsiniz.

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Arkadaşlar dün açtığım konudan tekrardan bir sistem topladım ve sistemin linkini aşağıya bırakıyorum 35 40k arası bir bütçe ile bu şekilde bir sistem toparladım bu fiyata alınır mı? yada alınmaz mı onun yerine bu fiyata şu sistem var diyerek linkte paylaşabilirsiniz.

Hocam 4060 ti yerine 4070 yada rx 7800 XT alsanız çok daha güzel olur birde şöyle bir şey diyeceğim biraz araştır bazen hazır sistemler çok daha f/p ve daha iyi oluyor illaha sistem dizmenize gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 4060 ti yerine 4070 yada rx 7800 XT alsanız çok daha güzel olur birde şöyle bir şey diyeceğim biraz araştır bazen hazır sistemler çok daha f/p ve daha iyi oluyor illaha sistem dizmenize gerek yok
hazır sistemler kalıplaşmış olarak 5600 3200mhz ram kullanıyor bende almışken çok daha iyi bir sistem almayı düşünüyorum 4070 ti bakacağım bir tık nvdia takıntım var birde sanırım :)

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
hazır sistemler kalıplaşmış olarak 5600 3200mhz ram kullanıyor bende almışken çok daha iyi bir sistem almayı düşünüyorum 4070 ti bakacağım bir tık nvdia takıntım var birde sanırım :)
Hmm olabilir dostum o zaman kendiniz toplamanız daha mantıklı 4070ti iyi ekran kartıdır bendede bı tık amd takıntısı var 2 hafta önce rx 7800 XT oc li bir sistem topladım 4070ti ile muadil şimdiden hayırlı olsun 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Hmm olabilir dostum o zaman kendiniz toplamanız daha mantıklı 4070ti iyi ekran kartıdır bendede bı tık amd takıntısı var 2 hafta önce rx 7800 XT oc li bir sistem topladım 4070ti ile muadil şimdiden hayırlı olsun 🙂
Ama fiyat ve performans farkını gördüm ve topladığım yerde ekran kartının fiyatı uçuk piyasaya göre sanırım ekran kartı olmadan sipariş vereceğim. Ekran kartını başka bir siteden sipariş vereceğim ama montojı yapabilirmiyim merak ediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Keşke ekran kartını değiştirebilsem işte burada yada çıkartabilsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama yeter sanırım son karar budur ne diyorsun

Son düzenleme:

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Keşke ekran kartını değiştirebilsem işte burada yada çıkartabilsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama yeter sanırım son karar budur ne diyorsun
Bu link bozuk herhalde bana direkt bütün ürünleri gösteriyor fakat o attığın ilk sistem iyi ekran kartını başka bir yerden daha ucuza da bulabilirsin zaten öyle yapacaksın herhalde onun haricinde güzel bir sistem

Top Bottom