Neler Yeni

TD500 - mwe bronze v2 650 den daha iyi kombinasyon önerisi???

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut

Kasa tek başına 2300 Tl
Psu tek başına 1300 Tl

Bu fiyata bu kombinasyondan daha kaliteli hava akışı ve malzemesi olan bir kasa ile psu önerisi çıkar mı?

@DerratiX
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takip ettiğim bir kaç kasa daha var, bunlar hakkındaki düşünceleriniz nedir, psu ile çok fiyat yükseliyor çünkü

bu kasalar içerisinde TD500 den daha iyi olan ve aşağı yukarı psu dahil fiyatıyla rekabete girebilecek olanlar var mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Kasa tek başına 2300 TL
Psu tek başına 1300 TL

Bu fiyata bu kombinasyondan daha kaliteli hava akışı ve malzemesi olan bir kasa ile psu önerisi çıkar mı?

@DerratiX

Takip ettiğim bir kaç kasa daha var, bunlar hakkındaki düşünceleriniz nedir, psu ile çok fiyat yükseliyor çünkü

bu kasalar içerisinde TD500 den daha iyi olan ve aşağı yukarı psu dahil fiyatıyla rekabete girebilecek olanlar var mı?
PSU olarak şunu al çok iyi bir model kendisi:

Kasaya 1850TL bütçe kalıyor. O fiyatlara gördüğüm iyi denebilecek kasaları bırakıyorum:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Jumbum'dan DLX-21 + PCKolik'ten XPG Core Reactor 750G, daha iyisi cikacagini sanmiyorum. Kasaya alternatif ancak DLS480 olabilir.
jumbumda gözükmüyor, faka
Sharkoon alınmaz diyenleri gördüm, problem varmış markada doğru mu?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
DLS480+Core reactor diyorum bende. Ucuza P500A yakalanabilirse onla beraber SS Cool Zeroda alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut
DLS480+Core reactor diyorum bende. Ucuza P500A yakalanabilirse onla beraber SS Cool Zeroda alınabilir.
ss cool zero sıkıntılı değildir değil mi? Daha önce sharkoon modelleri üzerine olumsuz postlarını okudum, bu modeli güvenilir mi?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
ss cool zero sıkıntılı değildir değil mi? Daha önce sharkoon modelleri üzerine olumsuz postlarını okudum, bu modeli güvenilir mi?

Full koruma zaten model. bilinen kronik bir yanlış ayarlanması yok. Modüler ayrıca.
SS Gold Zero-Shp-ShpV2 modelleri kötü modeller. Silentstormun hiçbir eksisi yok. En iyi PSU'lardandır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut

Full koruma zaten model. bilinen kronik bir yanlış ayarlanması yok. Modüler ayrıca.
SS Gold Zero-Shp-ShpV2 modelleri kötü modeller. Silentstormun hiçbir eksisi yok. En iyi PSU'lardandır.
P500A beyaz çok güzel görünüyor ama 3 k değer mi bilemedim, onun seviyesinde corsair 5000D var bir de ona da çok iyi diyorlar, valla çok kararsız kaldım ne yapıcam bilemedim, hava akışı güzel olsun istiyorum, görsel güzel olsun istiyorum, malzeme kalitesi ve dizaynı güzel ve geniş olsun istiyorum ama kararsız kaldım :)

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
P500A beyaz çok güzel görünüyor ama 3 k değer mi bilemedim, onun seviyesinde corsair 5000D var bir de ona da çok iyi diyorlar, valla çok kararsız kaldım ne yapıcam bilemedim, hava akışı güzel olsun istiyorum, görsel güzel olsun istiyorum, malzeme kalitesi ve dizaynı güzel ve geniş olsun istiyorum ama kararsız kaldım :)
Onun fiyatı arada 2500'e falan düşüyor ya. 5000D Airflowdan daha iyi bu arada o kasa.

Şu kasaya bir bakabilirsin o kadar bütçen çıkıyorsa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut
Onun fiyatı arada 2500'e falan düşüyor ya. 5000D Airflowdan daha iyi bu arada o kasa.

5000D 500A dan daha mı iyi? Bu arada 5000D şuan 2500₺, 500A 3000₺, son attığın da 3000₺. Sence hangisi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
5000D 500A dan daha mı iyi? Bu arada 5000D şuan 2500₺, 500A 3000₺, son attığın da 3000₺. Sence hangisi
Berkay abinin yaptığı tierlistte S+ Kategorisinin yani en yüksek kategorinin en iyi ürünü olarak geçiyor. P500A ise S Tier'ın en iyisi. 5000D Airflow ise A+ Tier'da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Barut
Berkay abinin yaptığı tierlistte S+ Kategorisinin yani en yüksek kategorinin en iyi ürünü olarak geçiyor. P500A ise S Tier'ın en iyisi. 5000D Airflow ise A+ Tier'da.

Bu tierlisti nerden görebilirim?

Top Bottom