Neler Yeni

Tebilon Güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
arkadaşlar selam bu iki ürünü en uyguna bu iki yerde buldum ama güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorum buralardan daha önce alışveriş yapan olduysa yardımcı olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar selam bu iki ürünü en uyguna bu iki yerde buldum ama güvenilir olup olmadıklarını bilmiyorum buralardan daha önce alışveriş yapan olduysa yardımcı olabilir mi?
n11'in satıcısını soruyorum direkt olarak

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Güvenilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
daha önce bu satıcıdan alışveriş yapmış mıydınız?
Yapmadım ama güvenilir bir satıcı.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Tebilondan Kingston M2 Ssd aldim 10 gün önce. Gayet güzel ambalajlayip orjinal sikintisiz bir urun gonderdiler. Sikinti yasamazsin.
N11 den alisveris yaptığın satıcının puani ve yorumlarina bakarak gareket edebilirsin.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1715113716078.png

Tebilondan Kingston M2 Ssd aldim 10 gün önce. Gayet güzel ambalajlayip orjinal sikintisiz bir urun gonderdiler. Sikinti yasamazsin.
N11 den alisveris yaptığın satıcının puani ve yorumlarina bakarak gareket edebilirsin.
yorumları gayet olumlu ve yıldızlaması da bu şekilde ama insan yine de bir tereddüt etmiyor değil az para değil sonuçta

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
Mehmet Aslan

Evet tebilon güvenilirdir. Donanım arşivi youtube kanalına da hazır sistem de yapmışlardı. Başka bir sürü youtuber ile de hala hazır sistem yapıyorlar.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Alıntıyı görüntüle

yorumları gayet olumlu ve yıldızlaması da bu şekilde ama insan yine de bir tereddüt etmiyor değil az para değil sonuçta
Valla teknoloji biraz da şans işi aslında. Iade konularinda genelde amazon çok iyidir.
Hepsiburada, incehesap ile bir iade süreci yaşadım ama sıkıntı olmadi. N11 den de birçok kez alışveriş yaptım. Sıkıntı yaşamadım
Korkunum ecele faydası yok :) yapıştır gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Koray
Sıvı soğutmamı tebilondan aldım, teslimatta vs. bir sorun yaşamadım. Tekrar alışveriş yaparım gerekirse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,571
Üyeler
154,423
Son üye
DeXtt
Top Bottom