Neler Yeni

Tebilon kargo süresi?

Mgvjett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yıldız
Yeni bir toplama bilgisayar aldım tebilondan b550 anakartlı rtx4060 lı sistemde parça değiştirdiğim için kargo süresi uzuyor mu acaba 2 gün önce sipariş verdim henüz hazırlanmaya bile başlanmamış gözüküyor sipariş onaylandı olarak gözüküyor sistem kaç günde hazırlanır kaç günde elime ulaşır acaba ondan bir önceki gün itopyadan monitör aldım bugün teslim aldım hazır sistemi ne zaman tahmini elime alırım?

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İsmail
Sistem hemen gelmez ki tedarik edemedikleri ürün olabiliyor ürün geldiğinde sistemi kuruyorlar test ediyorlar derken 1 hafta sürüyor zaten ben 2 kere sistem topladım biri itopyadan biri inventustan hep 1 hafta sürdü

Mgvjett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem hemen gelmez ki tedarik edemedikleri ürün olabiliyor ürün geldiğinde sistemi kuruyorlar test ediyorlar derken 1 hafta sürüyor zaten ben 2 kere sistem topladım biri itopyadan biri inventustan hep 1 hafta sürdü
Aman hocam sen ne diyorsun inşallah daha hızlı gelir kargosu felanda var bu işin 1.5 hafta felan çok uzun süreler salı günü inşallah kargoya verilir sistemin toplanıp test edilmesi 1 gün sürüyor olmalı stok yoksa zaten stok yok diye belirtmeleri gerekiyor bence ama işin kötüsü daha hazırlanıyor aşamasında bile gözükmemesi sadece sipariş onaylandı diyor 🤣

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
efe can
Aman hocam sen ne diyorsun inşallah daha hızlı gelir kargosu felanda var bu işin 1.5 hafta felan çok uzun süreler salı günü inşallah kargoya verilir sistemin toplanıp test edilmesi 1 gün sürüyor olmalı stok yoksa zaten stok yok diye belirtmeleri gerekiyor bence ama işin kötüsü daha hazırlanıyor aşamasında bile gözükmemesi sadece sipariş onaylandı diyor 🤣
İtopyadan aldım ben 7*8 ay once hazır sistem. Çarsamba siparis verdim cumartesi geldi. Yoğunluğu bağlı genelde

Mgvjett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emin Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopyadan aldım ben 7*8 ay once hazır sistem. Çarsamba siparis verdim cumartesi geldi. Yoğunluğu bağlı genelde
İtopyadan dediğim gibi monitör aldım bilgisayar almadan önce monitör bugün geldi bilgisayar hazırlanmıyor bile itopyada indirim var yoğunluk var tebilonda yoğunluk olmaması lazım indirim felan yok neticede 😄

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
efe can
İtopyadan dediğim gibi monitör aldım bilgisayar almadan önce monitör bugün geldi bilgisayar hazırlanmıyor bile itopyada indirim var yoğunluk var tebilonda yoğunluk olmaması lazım indirim felan yok neticede 😄
Hocam bi fikrim yok ama max 1 haftaya gelir

Top Bottom