Neler Yeni

Technopat'ta reklam sebebiyle ban yedim 😂🤣

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Not: Biliyorum burası farklı forumları yadırgama, yerme yeri değil. Ben sadece yaşadığım bir tecrübeyi aktarmak istiyorum.
1673691425080.png

Sebep şuymuş:

1.Her konuda Comnet öneriyormuşum. Ula niye önermeyeyim?

Aşağıdaki kriterlere uyuyorsa öneririm:
  • Başlık "ucuz, İSS" kelimelerini içeriyorsa
  • İçerik "TT zam yaptı, milleni zam yaptı, ucuz İSS önerisi" olursa
öneririm arkadaş.

Bunların hesabına göre TurkNet önerenleri de banlamak lazım. Çünkü her konuda ama her konuda TurkNet de öneriliyor. Ama niye banlanmıyorlar. Para basıyorlar çünkü oradan. Technopat makale sitesinde 5 günde 1 TurkNet reklamı. :D

2.Referans kodu paylaşıyormuşum. Lan öylesine paylaşmadım ki. Adam talep etti kod var mı diye. İstek doğrultusunda paylaştım.
Moderasyona sordum: "E bu adam bedava 1 ayı nasıl alacak diye?"
Moderasyonun verdiği cevap: "Kullanamayacak."
Komedi gibiler :D

3.Adamlara para verdim. 750 TL saydım dedim. Gönderilen bildirim:
1673691893330.png

Cevap yok.

Yok efendim konuyu önce burada aç, başka yerde açtıysan burada açma.

Saat: 12:59: DA Forum'da => Arkadaşlar pc m bozuldu
Saat: 13:00: TP'de => Arkadaşlar pc m bozuldu
Ban. Lütfen önce konuları burada açınız.

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Düşünsene burdan da banlanıyormuşsun reklam diye :shy:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,098
İsim
Emre Zengin
Not: Biliyorum burası farklı forumları yadırgama, yerme yeri değil. Ben sadece yaşadığım bir tecrübeyi aktarmak istiyorum.
Alıntıyı görüntüle

Sebep şuymuş:

1.Her konuda Comnet öneriyormuşum. Ula niye önermeyeyim?

Aşağıdaki kriterlere uyuyorsa öneririm:
  • Başlık "ucuz, İSS" kelimelerini içeriyorsa
  • İçerik "TT zam yaptı, milleni zam yaptı, ucuz İSS önerisi" olursa
öneririm arkadaş.

Bunların hesabına göre TurkNet önerenleri de banlamak lazım. Çünkü her konuda ama her konuda TurkNet de öneriliyor. Ama niye banlanmıyorlar. Para basıyorlar çünkü oradan. Technopat makale sitesinde 5 günde 1 TurkNet reklamı. :D

2.Referans kodu paylaşıyormuşum. Lan öylesine paylaşmadım ki. Adam talep etti kod var mı diye. İstek doğrultusunda paylaştım.
Moderasyona sordum: "E bu adam bedava 1 ayı nasıl alacak diye?"
Moderasyonun verdiği cevap: "Kullanamayacak."
Komedi gibiler :D

3.Adamlara para verdim. 750 TL saydım dedim. Gönderilen bildirim:
Alıntıyı görüntüle
Cevap yok.

Yok efendim konuyu önce burada aç, başka yerde açtıysan burada açma.

Saat: 12:59: DA Forum'da => Arkadaşlar pc m bozuldu
Saat: 13:00: TP'de => Arkadaşlar pc m bozuldu
Ban. Lütfen önce konuları burada açınız.
Yakında buradan da banlarlar seni :D

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Bende daha yeni pat pat forum hakkında bi konu açmıştım gerçi dün. Banları aşırı çok can sıkıyor ama severim orayı baya.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende daha yeni pat pat forum hakkında bi konu açmıştım gerçi dün. Banları aşırı çok can sıkıyor ama severim orayı baya.
Teknik bilgi anlamında iyiler. Fakat işlerine gelmeyen bir şey olunca direkt ban.
Adamlar AKP oversen konu onaylamiyor.
Çok acil lazım olduğunda gelen bani düşün. Yine de patpati sever misin

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Teknik bilgi anlamında iyiler. Fakat işlerine gelmeyen bir şey olunca direkt ban.
Adamlar AKP oversen konu onaylamiyor.
Çok acil lazım olduğunda gelen bani düşün. Yine de patpati sever misin
Nefret bile ederim de samimi geliyordu neyse zaten saçma sapan bi çoklu üyelikten asla technopata giremiyorum o hesapla bağlantısı olanlarla da bu kadar gereksiz katı olmasa açıkçası buradan bile fazla seviyorum ama nefretlikler yaw.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. olay iyiymiş saygım arttı
Yine de sen tersini yapdığında ifade özgürlüğü alınıyorsa bu da hatalıdır.

Bura.K

80+ Silver
Yine de sen tersini yapdığında ifade özgürlüğü alınıyorsa bu da hatalıdır.
Yani genelleme yapmak gibi olmasın ama yıllardır Technopat'da takılıyorum. Yemin ediyorum 1 tane adam akıllı AKP'li gelmedi. Konuyu siyasete döndürmek istemiyorum ama 15 uygunsuz üslup cezam varsa bunun yarısından fazlası bunlar yüzünden aldığım ceza.

Ha, AKP'yi översen konun onaylanmıyor diye bir şey yok. Tabi doya doya hiçbir siyasi partiyi forumda övemezsin ki görmedim de zaten. İyi yaptığı şeyleri översin, orası ayrı. Mesela ben TUA'nın bütçesinin %2000 civarı arttırılmasını konu açıp iyi bir şey yaptıklarını belirttim ama konu onaylandı.
Ha, yine de farklı siyasi görüşlere ayrı, işte ne denir, baskı var. Farklı siyasi görüşlerden kastığımı anladınız zaten. Ama öyle banlayacak(çok toxiclik yapmadıysa) ya da konusu silinecek, engelleyecek türden değil.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
İsmi ismi.
Yani genelleme yapmak gibi olmasın ama yıllardır Technopat'da takılıyorum. Yemin ediyorum 1 tane adam akıllı AKP'li gelmedi. Konuyu siyasete döndürmek istemiyorum ama 15 uygunsuz üslup cezam varsa bunun yarısından fazlası bunlar yüzünden aldığım ceza.

Ha, AKP'yi översen konun onaylanmıyor diye bir şey yok. Tabi doya doya hiçbir siyasi partiyi forumda övemezsin ki görmedim de zaten. İyi yaptığı şeyleri översin, orası ayrı. Mesela ben TUA'nın bütçesinin %2000 civarı arttırılmasını konu açıp iyi bir şey yaptıklarını belirttim ama konu onaylandı.
Ha, yine de farklı siyasi görüşlere ayrı, işte ne denir, baskı var. Farklı siyasi görüşlerden kastığımı anladınız zaten. Ama öyle banlayacak(çok toxiclik yapmadıysa) ya da konusu silinecek, engelleyecek türden değil.
Hocam ben zaten böyle bir olayla karşılaşmadım ama diyelimki direkmen böyle bir şey var üstte yazan arkadaşa yazdım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Konum sadece devletin iyi bir icraatiydi onaylamadılar. Niye dedim. Sebep yok ses yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom