Neler Yeni

Yardım Tecno pova 5 8/256 alınır mı? G99 ULTİMATE!! 45fps 8.5k?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,211
İsim
uwu
bencede çok iyi telefon ama yeğeni küçük ise poco x 6 pro yeterli olur hatt iyi bile olur bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz @Emre Zengin @B1L0 hocalarım G99 Ultra konusunda siz ne düşünüyorsunuz sizce iş yaparmı
X6 pro güzelde o kameraları beni üzüyor sırf oyun içinde o telefonu almak mantıksız geliyor

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
X6 pro güzelde o kameraları beni üzüyor sırf oyun içinde o telefonu almak mantıksız geliyor
dediğiniz doğru hocam kamerya yönünden gerçekten çok iç açıcı değil ama zaten isteyen arkadaş oyun için hızlı bi telefon istediğini söylemiş ondan dolayı önderdim hocam bide size bişi sorucaktım G99 ultra nedir biliyormusunuz şimdi baktım internette m6 proda var diyor ama pova 5 daha yükse skor almış yada çok yakın diyim yani bu durumdada pova 5 tede g99 ultra olmuyor mu?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,211
İsim
uwu
dediğiniz doğru hocam kamerya yönünden gerçekten çok iç açıcı değil ama zaten isteyen arkadaş oyun için hızlı bi telefon istediğini söylemiş ondan dolayı önderdim hocam bide size bişi sorucaktım G99 ultra nedir biliyormusunuz şimdi baktım internette m6 proda var diyor ama pova 5 daha yükse skor almış yada çok yakın diyim yani bu durumdada pova 5 tede g99 ultra olmuyor mu?
Epeyden telefonların soc larina bakabilirsin. G99 orta seviye bir soc pubgm de 40 FPS civarı veriyor ultrasi nasıl bilmiyorum

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Epeyden telefonların soc larina bakabilirsin. G99 orta seviye bir soc pubgm de 40 FPS civarı veriyor ultrasi nasıl bilmiyorum
yo biliyorum hocam pubg 45fps yine konun başına bakın ekleme yaptım zaten ordan bi bakarmısınız size zahmet m6 proda g99 ultra var bu arada onu söyliyim a24te normal g99 varmış

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Ha bak fiyat performans olarak oda olabilir AMA UNUTMA UCUZ MALDAN BEKLENTİN YÜKSEK OLMASİN
hocam biraz araştırma yaptım ne çok ucuz olsun dedim nedençok pahalı 550tlye memo dl05 buldum sizce nasıl insanlar baya beğenmiş alınır mı? sizce

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,655
İsim
Emre
Discord
necromancerr
selam forum sakinlerişimdi konun içeriğini başlığını değiştirdim malesef aradığı bütçede o yok diye aradığım bütçede muhtemelen en iyisi bu telefon siz önerir misiniz? bu telefonu hılıca bi epey link bırakıcağım sizin için (not a24 mümkünse önermeyin samsunlarda exsony ve snapdrgon sadece seviyorum nedense mediatek samsungda bi müddet sonra yavaşlıyor) telefon hakkındada yorum yaparsanız sevinirim farklı teleofnları neden önerdiğinizi verisel olarak söylerseniz mutlu olurum

epey link:

ekleme- Arkadaşlar bu telefon ile ilgili kötü olabilecek bişi öğrendim telefondan günceleme desteği yokmuş andiroid 13 ile gelip andiroid 13 ile kalıcakmış sizce almalımıyım nasıl sorunlar doğurur?

EKLEME 2 ÖNEMLİ- evet arkadaşlar ne önemli diyebilirsiniz bugün bişi fark ettim daha yeni Pova 5 in içerisinde G99 işlemcisi yokmuş samsung a24 te var ama pova 5 te yok bildiğiniz üzere poco m6 proda G99 ultra var (ultra normalden overclocklu hal daha iyi performans) evet ve bu Pova 5 in için G99 ultradan bile biraz daha yüksek sonuç alan bi G99 ultra var şuan ben aşık oldum .d ss ve link (epeyte öyle yaızyor doğrumu siz söyleyin)

link epey-m6 pro vs a24 vs Pova 5

Mediatek işlemcilerden özellikle Helio serisinden olabildiğince uzak durmaya bakın elimde G95 li Redmi note 10s var uzatmalara oynuyor artık telefonda eğer pubg falan oynasaydım normal zamanda zaten güneşle vs atıyor herhalde Stephenson 2.18 ile vs atardı gibime geliyor :D

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Mediatek işlemcilerden özellikle Helio serisinden olabildiğince uzak durmaya bakın elimde G95 li Redmi note 10s var uzatmalara oynuyor artık telefonda eğer pubg falan oynasaydım normal zamanda zaten güneşle vs atıyor herhalde Stephenson 2.18 ile vs atardı gibime geliyor :D
o işlemciyi biliyorum hocam bendede g35 var güçsüz bi işlemci neyse konumuza dönelim sizin işlemciniz olan g95 g99 a göre geride kalıyor oyun performansı olarak g95 soğutulabilirse benzerler ama g99 en önemli farklarından biri 6NM g95 12nm bu ne demek derseniz g99 daha az alan ile aynı işlevi hatta daha iyisini yapıyor ve daha az ısınıyor haliyle güneşle vs atmıyoruz .d

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,655
İsim
Emre
Discord
necromancerr
o işlemciyi biliyorum hocam bendede g35 var güçsüz bi işlemci neyse konumuza dönelim sizin işlemciniz olan g95 g99 a göre geride kalıyor oyun performansı olarak g95 soğutulabilirse benzerler ama g99 en önemli farklarından biri 6NM g95 12nm bu ne demek derseniz g99 daha az alan ile aynı işlevi hatta daha iyisini yapıyor ve daha az ısınıyor haliyle güneşle vs atmıyoruz .d
Bizde pederde Pova 4 var çok ısınmadı şu zamana kadar normal kullanımda ancak pubg tarzı oyunlarda hiç denemedim clash of clansta denedim ondada aman aman sıcak değildi

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Bizde pederde Pova 4 var çok ısınmadı şu zamana kadar normal kullanımda ancak pubg tarzı oyunlarda hiç denemedim clash of clansta denedim ondada aman aman sıcak değildi
anladım reis bilgi için sağol senden bişi rica etsem yakın zamanda senin pederin telefona pubg indirirsen haber veririmisin 120fpsle veraber 45fpslerin 60 fps olucağı dedikodusu duymuştum işlemci gücüne göreymiş sanırım alıcağım telefonun işlemci ile senin pederin işlemci aynıda sana zahmet söylersen çok işime yarar

MehmetSG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
MEHMET SÜLEYMAN GÖKSEL
bende şubat ayından beri tecno camon 20 pro kullanıyorum g99 lu versiyonunu fiyatına göre gayet memnunum

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bende şubat ayından beri tecno camon 20 pro kullanıyorum g99 lu versiyonunu fiyatına göre gayet memnunum
hocam eğer pubg oynuyorsanız yeni günceleme ile pubg kaç fps şuan birde gamespace nasıl sizce iyi mi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,655
İsim
Emre
Discord
necromancerr
anladım reis bilgi için sağol senden bişi rica etsem yakın zamanda senin pederin telefona pubg indirirsen haber veririmisin 120fpsle veraber 45fpslerin 60 fps olucağı dedikodusu duymuştum işlemci gücüne göreymiş sanırım alıcağım telefonun işlemci ile senin pederin işlemci aynıda sana zahmet söylersen çok işime yarar
Kendisi uyuyor hemen bi sil yükle yapabilirim internetim hızlı
Not: Oyunu indirdim 1.3 gb olan kaynak paketini kurdum
1.Hd olanda en üst ayar yüksek
2. dengelide en üst ayar Aşırı yüksek
bilgin olsun eğitime girdim telefon el yakmayacak şekilde ufaktan ısındı uzun kullanımda daha fazlada ısınabilir onu test edemeyeceğim maalesef

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
Kendisi uyuyor hemen bi sil yükle yapabilirim internetim hızlı
Not: Oyunu indirdim 1.3 gb olan kaynak paketini kurdum
1.Hd olanda en üst ayar yüksek
2. dengelide en üst ayar Aşırı yüksek
bilgin olsun eğitime girdim telefon el yakmayacak şekilde ufaktan ısındı uzun kullanımda daha fazlada ısınabilir onu test edemeyeceğim maalesef
akıcıda kaç fps acaba çok sağolun bu arada her şey için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,403
Üyeler
150,280
Son üye
rackeet
Top Bottom