Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Tecno sparj 10 pro 270 tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ömer

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kemal Gençer
Satıcı, soru & cevap kısmında kılıf olduğunu belirtmiş.

EminEric

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
EminEric
telefon kılıfı satıcı kendi demiş soru cevapda

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Eray kalafat

Shourd

80+ Silver
Forumu meşgul etme böyle birşeyin olması imkansız boşu boşuna vakit kaybı
kardeşim hata yapamazmı görmüş böyle fiyata şaşırmış sen mükkemel birimisin hata yapmıyormusunda böyle şeyler diyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Eray kalafat
kardeşim hata yapamazmı görmüş böyle fiyata şaşırmış sen mükkemel birimisin hata yapmıyormusunda böyle şeyler diyorsun
Hata yapılır ama süper mega indirim diye yazılmaz görürsün foruma atarsın böyle bir şey buldum diye zaten sağlıklı bir insan hata yapmaz veyahut soru cevap kısmı apaçık ortada hiçkimse mükemmel değildir ama böyle bir hata yapacak kadarda saf değildir fiyata şaşırmamış direkt telefonu o fiyattan veriyorlar sanmış iyi okumanı tasvir ederim.

Shourd

80+ Silver
Hata yapılır ama süper mega indirim diye yazılmaz görürsün foruma atarsın böyle bir şey buldum diye zaten sağlıklı bir insan hata yapmaz veyahut soru cevap kısmı apaçık ortada hiçkimse mükemmel değildir ama böyle bir hata yapacak kadarda saf değildir fiyata şaşırmamış direkt telefonu o fiyattan veriyorlar sanmış iyi okumanı tasvir ederim.
asıl sen benim dediğimi anlamıyormusun hata yapmaz ne demek sağlıklı bi insan her insan hata yapabilir yaşı küçük bi kardeşimiz olabilir o an görmüştür yanlış bi fiyat girilmiş sanmıştır insanlık hali ve zaten özür dilemiş sen neden üstüne gidiyorsun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,807
Üyeler
153,945
Son üye
lutfenyardım
Top Bottom