Neler Yeni

Tecnopat Denen Psikopat Forumdan Geldi̇m

Mauro İcardi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,088
İsim
Mauro İcardi
IMG_20231005_203221.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
muhammet
madalya mı verelim?

her yerin kendine has kuralları var orası sana uymamıştır olabilir fakat gelip neden burada orayı kötülüyorsun? şimdi buradan memnun olmayan bir üye de çıkıp yeşil forumda donanım arşivi şöyle böyle diye konu açsa hoş mu olacak.

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla güzel bir mesajla incitici kelimelerle hesabımı silin talebiyle
Bura da cok farkli degil xd
burası iyi diyorlar onlar akıl hastası derecesinde takınlıtı ali ve recep denen kovboylar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

madalya mı verelim?

her yerin kendine has kuralları var orası sana uymamıştır olabilir fakat gelip neden burada orayı kötülüyorsun? şimdi buradan memnun olmayan bir üye de çıkıp yeşil forumda donanım arşivi şöyle böyle diye konu açsa hoş mu olacak.
kötülemiyorum normalin dışında hareketler var diyorum aktarıyorum, çok seviyorsan kötüledim diye oraya git bence sen :)

Kara*

80+ Silver
Orası resmi devlet kurumu babacım ona göre bir moda girip orada takılman lazım yoksa en ufak şeyde beyaz yakanı yırtıp atarlar :D. Geyik bir yana bazı kuralları vs. haricinde kullanılır ama onun dışında oturup biraz daha kalayım dediğin an sorunlar başlıyor tadımlık girip bırakmak en iyisi.

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orası resmi devlet kurumu babacım ona göre bir moda girip orada takılman lazım yoksa en ufak şeyde beyaz yakanı yırtıp atarlar :D. Geyik bir yana bazı kuralları vs. haricinde kullanılır ama onun dışında oturup biraz daha kalayım dediğin an sorunlar başlıyor tadımlık girip bırakmak en iyisi.
Gerçekten öyle neden böyle yazdın? neden nokta koymadın ?neden parantez açmadın? ya ben sayısalcıyım belki :) kendilerini bişey sanmışlar :) üyeler sürekli bir gergin, yanlış yapmanı yanlış anlatma, aktarma, yapmanı bekliyorlar. lafı sokup köşede mutlu oluyorlar yok böyle bir şey :)

Kara*

80+ Silver
Gerçekten öyle neden böyle yazdın? neden nokta koymadın ?neden parantez açmadın? ya ben sayısalcıyım belki :) kendilerini bişey sanmışlar :) üyeler sürekli bir gergin, yanlış yapmanı yanlış anlatma, aktarma, yapmanı bekliyorlar. lafı sokup köşede mutlu oluyorlar yok böyle bir şey :)
Takılma boşver geçici şeyler bunlar keyif alamıyorsan neresi olursa olsun bırakmak iyidir.

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Gerçekten öyle neden böyle yazdın? neden nokta koymadın ?neden parantez açmadın? ya ben sayısalcıyım belki :)
Parantez işlem önceliğinde de kullanılıyor ya hani.

Bura.K

80+ Silver
Bu kadar itici bir yer olamaz sanırsın iran katı kurallar kafasına göre yazdığın iletiyi silmeler, üyeler birbirine laf sokma rahatlama bilmediği bişeyin açığını arama derdinde bende buraya geldim:)
Tamam, zorla almıyorlar zaten. Bir foruma girdiysen kuralları kabul etmiş sayılırsın ki ceza yemen bile son derece doğru. Burada bile 10 tane yazım yanlışın var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom