Neler Yeni

Tecnopat Denen Psikopat Forumdan Geldi̇m

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
Tamam, zorla almıyorlar zaten. Bir foruma girdiysen kuralları kabul etmiş sayılırsın ki ceza yemen bile son derece doğru. Burada bile 10 tane yazım yanlışın var.
sen gibi ukala insanlar dolu işte orası hadi gülüm sende oraya naşş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam, zorla almıyorlar zaten. Bir foruma girdiysen kuralları kabul etmiş sayılırsın ki ceza yemen bile son derece doğru. Burada bile 10 tane yazım yanlışın var.
belli zaten tavrından oralı oldugun

Bura.K

80+ Silver
sen gibi ukala insanlar dolu işte orası hadi gülüm sende oraya naşş
Mesaj otomatik birleştirildi:

belli zaten tavrından oralı oldugun
Abim senin neden oradan ban yediğin anlaşıldı. Bu üslupla bir yere varamazsın. Sen kimsin beni forumdan kovuyorsun? Dua et üslubumu bozacak kadar düşmedim :D +13 yaşına girince gel, öyle tartışalım. Daha forumun yaş sınırını karşılayamıyorsun sen :D

rasputin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Uğur
Abim senin neden oradan ban yediğin anlaşıldı. Bu üslupla bir yere varamazsın. Sen kimsin beni forumdan kovuyorsun? Dua et üslubumu bozacak kadar düşmedim :D +13 yaşına girince gel, öyle tartışalım. Daha forumun yaş sınırını karşılayamıyorsun sen :D
kriz çıkartıp seni mutlu etmiycem laflara bak laf sokma çabası vs asosyal yalnız kişilik engelliyimde bela olma

Bura.K

80+ Silver
kriz çıkartıp seni mutlu etmiycem laflara bak laf sokma çabası vs asosyal yalnız kişilik engelliyimde bela olma
Ya hadi işine, gece gece asabımı bozma benim. Sanaldan artistlik taslarlar gerçeğe dönünce süt dökmüşe dönerler. Hadi işine.
"Kriz çıkartıp seni mutlu etmeyeceğim" diyen kişinin açtığı ve bana yazdığı mesaja bakarsak, konu sahibinin amacının sadece troll yapmak olduğunu anlayabiliriz. Böyle kişilerin forumda olması beni içten içe soğutuyor. Daha kendi dilini adamakıllı kullanmaktan aciz, gelmiş laf kalabalığı yapıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom