Neler Yeni

Tek bilgisayarda farklı hesaplar kurmak

2 Kardeşim sürekli benim bilgisayarımı kullanıyor ve aileme karşı hiç bir şekilde onların kullanmamasına ikna edemiyorum. Google'a, Steam'e giriyorum kardeşimin hesabı, kendi Youtube Music hesabıma giriyorum, kardeşlerimin dinlediği şarkılar ana sayfada. Onlara ayrı hesap açmak istiyorum fakat iki hesapta farklı Steam hesapları falan olacak, ayrıca kısıtlama koymak istiyorum, öyle kafalarına göre bir şeyler yüklemesinler ve farklı Google hesabı olsun iki hesapta da. Bunu nasıl yapabilirim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,602
İsim
Emre Zengin
2 Kardeşim sürekli benim bilgisayarımı kullanıyor ve aileme karşı hiç bir şekilde onların kullanmamasına ikna edemiyorum. Google'a, Steam'e giriyorum kardeşimin hesabı, kendi Youtube Music hesabıma giriyorum, kardeşlerimin dinlediği şarkılar ana sayfada. Onlara ayrı hesap açmak istiyorum fakat iki hesapta farklı Steam hesapları falan olacak, ayrıca kısıtlama koymak istiyorum, öyle kafalarına göre bir şeyler yüklemesinler ve farklı Google hesabı olsun iki hesapta da. Bunu nasıl yapabilirim?
Onlara Windows üstünden kullanıcı hesabı açabilirsin ama bu Spotify falan Steam onları yapabilir misin bilmiyorum.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Onlara Windows üstünden kullanıcı hesabı açabilirsin ama bu Spotify falan Steam onları yapabilir misin bilmiyorum.
farklı oturumlar açıp farklı hesaplar kullanmak mümkün

kırmızışarapp

80+ Silver
Buradan yapabilirsin.
1669928407611.png

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam hesabı ikisinde de aynı anda açık oluyor. Onu nasıl halledeceğim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,315
Üyeler
154,213
Son üye
KaanKara
Top Bottom