Neler Yeni

teki çalışmayan kulaklık bug'u

M.Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Can Işık
Merhabalar,
5-6 yıl önce xiaomi kulaklık almıştım 30tlye kablolu kulak içi. birkaç sene önce teki bozulmuştu (ama kablo kopması veya hor kullanmaktan değil, durduk yere) tekini kullanmaya devam ettim bir süre sonra pantolonumun cebinde kalmış kulaklık, çamaşır makinesine girmişti. Çıktıktan sonra kenarda kurumaya bıraktım 1 gün sonra teki çalışacak mı diye beklerken ikisi de çalışmaya başladı.
Dün yine aynı sorun oldu aynı kulaklık (yine kablo kopması veya kötü kullanım değildi, durduk yere olmuştu). Bir bardağın içine su doldurup kulaklığı batırdım, ıslattım 1-2 saat öyle bıraktım sonra 1 gün kurumaya bıraktım yine ve şuan eskisi gibi çalışıyor ikisi de... Kaybedecek bir şeyim yoktu ben de denedim bu yöntemi ve tuttu (YTD :D)

BeKo'O

80+ Silver
Kulaklığın linkini atsana sen

M.Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Can Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BeKo'O

80+ Silver
Bu kulaklık ama ürünü değiştirmişler sanırım büyük ihtimalle gelecek olan sahte olur.
Aynen bu sahte, sendeki ney piston basic mi?
Bu çok ucuz ve kaliteli diyorlar bende mi alsam kulaklığım yok.

M.Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Can Işık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen bu sahte, sendeki ney piston basic mi?
Bu çok ucuz ve kaliteli diyorlar bende mi alsam kulaklığım yok.
Valla alınır ya, CS gibi ses kasma gerektiren fps oyunları da oynuyorum çok daha kaliteli kulaklığı olan arkadaşlarımdan daha çok ses alıyorum veya müzik dinlerken, dizi izlerken yetiyo bana. Zurna+Ayran parası :D

Top Bottom