Neler Yeni

Tekli Akım Korumalı Priz Önerisi

KnightDavion

80+ Bronze
Merhaba.

Tekli akım korumalı priz önerisine ihtiyacım var. Hangisinden alırsam çamaşır, kurutma, bulaşık ve buzdolabı için alıp kullanacağım. Şu anlık UPS ya da regülatör düşünmüyorum.

Öncelikle karşıma çıkan modeller şunlar:

https://www.amazon.com.tr/Brennenstuhl-Primera-13-500-Tekli-Korumalı/dp/B001P47JJK/?th=1

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-chp7010w-1140j-tekli-akim-koruma-priz-beyaz.html

Tunçmatik'in tekli versiyonunun Joule değeri düşük olduğundan dolayı onu eledim. Eğer mümkünse 20-30 TL'ye takılmadan beyaz ya da beyaza yakın bir renk tercihim olacaktır. Schneider'in koyu gri renkteki akım korumalı prizi de neredeyse aynı özelliklerde ve 30-40 tl daha ucuz ama beyaz olması tercihimdir.

Brennenstuhl olan da olabilir ama kaç Joule koruma sağladığı neredeyse hiçbir yerde yazmıyor. Ürüne güvenmiyorlar mı açıkça belirtmemişler anlayamadım. Şu an Amazon'da Amazon satıcılı olarak fiyatı adet başına yaklaşık 130 TL daha ucuz. 4 adet alınca fark biraz katlanıyor.

Philips olanla ilgili detaylı bir inceleme videosu ya da detaylı bilgiye ulaşamadım, kullanan da çok yok sanırım.

Sanırım stoklardan kaynaklı çoğu sitede resmi kurumsal satıcılarda pek ürün kalmamış, hep rastgele satıcılar. Rastgele satıcılara da pek güvenmiyorum ama mecbur kalınca tercih edilebiliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113