Neler Yeni

Yardım TEKNOBİYOTİK GARANTİ SAÇMALIĞI

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
15 Nisan 2021 de forum önerisi ile o dönemde Silverstone PF240 MM sıvı soğutma aldım. Şubat 2023 ayında aşırı sıcaklık değerleri nedeniyle pompa arızası tahminim ile Nisan ayında garantiye yolladım.
Bugün aradılar ürün pompası arızalı garanti kapsamında ürünün aynısı olmadığından ücret iadesi verelim diyorlar. 2021 de almışım 890 TL ye şimdi olmuş sıvı soğutmalar 3000 TL. Oysa ki Teknobiyotik sitesinde aynı ürünün V2 versiyonu var ondan göndermiyorlar. Dile getirdim. Sitenizde ürünün V2 versiyonu var ondan gönderin. O ürün stoklarımızda yok ön sipariş ürün diyorlar.
Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

15 Nisan 2021 de forum önerisi ile o dönemde Silverstone PF240 MM sıvı soğutma aldım. Şubat 2023 ayında aşırı sıcaklık değerleri nedeniyle pompa arızası tahminim ile Nisan ayında garantiye yolladım.
Bugün aradılar ürün pompası arızalı garanti kapsamında ürünün aynısı olmadığından ücret iadesi verelim diyorlar. 2021 de almışım 890 TL ye şimdi olmuş sıvı soğutmalar 3000 TL. Oysa ki Teknobiyotik sitesinde aynı ürünün V2 versiyonu var ondan göndermiyorlar. Dile getirdim. Sitenizde ürünün V2 versiyonu var ondan gönderin. O ürün stoklarımızda yok ön sipariş ürün diyorlar.

Anlık olarak bugün tarihi ile ürün garanti süresi yok

şahin doğan

80+ Platinum
Benzer bir fiyattaki ürün talep edin veya ön sipariş olan ürünün gelmesini bekleyin. En son yol THH.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benzer bir fiyattaki ürün talep edin veya ön sipariş olan ürünün gelmesini bekleyin. En son yol THH.
Benzer ürün olmadığını üst seviye ürün olduğunu, onlar içinde fiyat farkı olabileceğini, V2 içinde ön sipariş olmadığını savunuyorlar. Zaten THH gideceğim

Benzer ürün olmadığını üst seviye ürün olduğunu, onlar içinde fiyat farkı olabileceğini, V2 içinde ön sipariş olmadığını savunuyorlar. Zaten THH gideceğim
Üst ürün olarakta Artic Frizerin bir modelini söyledi ve üstüne 1500 TL bandında fark olacağını beyan ediyor

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
hakem heyetine başvurun. Teknobiyotik rezil bir firma malesef. Koskoca firmaların distribütörleriler bide. Teknik servis olmadan mevzuata aykırı şekilde iş yapıyorlar ...

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
garanti kapsamında değişim/iade ilan edildi ise üst model bir ürün gönderirken fiyat farkı alamaz bu teknobiyotik çok dandik bir yer burdan alışveriş yapmasaydınız keşke bana kalsa mx4 dışında başka bir şey alınmaz burdan ama şahin doğanın dediği gibi ürün talep edin ya da THH

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci

Anlık olarak bugün tarihi ile ürün garanti süresi yok
Bende itopyaya corsair void elite kulaklığımı göndermiştim şarj olmuyordu 799 liraya almıştım ücret iadesi yapalım dediler ben kabul etmedim ve sıfırını yolladılar bana. sakın kabul etmeyin olmadı tüketici haklarına şikayet edersiniz

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
garanti kapsamında değişim/iade ilan edildi ise üst model bir ürün gönderirken fiyat farkı alamaz bu teknobiyotik çok dandik bir yer burdan alışveriş yapmasaydınız keşke bana kalsa mx4 dışında başka bir şey alınmaz burdan ama şahin doğanın dediği gibi ürün talep edin ya da THH
V2 için ücretsizşekilde talep etmeye zorluyacağım yoksa yol THH

Bende itopyaya corsair void elite kulaklığımı göndermiştim şarj olmuyordu 799 liraya almıştım ücret iadesi yapalım dediler ben kabul etmedim ve sıfırını yolladılar bana. sakın kabul etmeyin olmadı tüketici haklarına şikayet edersiniz
Aynı durumu bende deneyeceğim bakalım. Olmadı yol THH ye

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
V2 için ücretsizşekilde talep etmeye zorluyacağım yoksa yol THH

Aynı durumu bende deneyeceğim bakalım. Olmadı yol THH ye
teknobiyotikte sıkıntı yaaşamayan insan az baya benim de iade hakkımı kabul etmemişlerdi amazon ile paramı aldım bi de ürün bende kaldı double kitledim onlara :D
beni siteden falan banlamışlardı onlara ulaşamıyım diye telefonla onları arayıp ismimi verdiğimde yüzüme kapatıyolardı direkt

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
teknobiyotikte sıkıntı yaaşamayan insan az baya benim de iade hakkımı kabul etmemişlerdi amazon ile paramı aldım bi de ürün bende kaldı double kitledim onlara :D
beni siteden falan banlamışlardı onlara ulaşamıyım diye telefonla onları arayıp ismimi verdiğimde yüzüme kapatıyolardı direkt
Malasef çok kötü firmalar bir daha alışveriş yaparsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom